Biznes Hotel
KATEGORIE
III Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych - video relacja
Pobierz darmowe raporty
 • Raport rynek konferencyjny 2016
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport Obiektów Konferencyjnych w Polsce 2015
  Format: pdf -
  Pobierz plik
 • Raport ActiveMobi: gotowość małych i średnich firm na klienta mobilnego
  Format: pdf - 3,5 MB
  Pobierz plik
Pokaż więcej raportów

Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa skompletował kluczowy zespół

Hotel Professionals Management Group -spółka zarządzająca hotelem marki Hampton by Hilton powstającym w Gdańsku Oliwie, skompletowała kluczowy personel hotelu, na którego czele stoi Rafał Rosiejak; Dyrektor Generalny nowej inwestycji.

Hotel Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa, którego otwarcie planowane jest na październik tego roku, zakończył rekrutacje kluczowego personelu. Stanowisko Dyrektora Sprzedaży w nowej inwestycji obejmie Maciej Wyskiel, od 10 lat związany z hotelarstwem, na czele zespołu recepcji stanie Patryk Czaja, który przez 6 lat związany był z 5-gwiazdkowym hotelem Hilton Gdańsk. Na stanowisko Kierownika Rezerwacji wybrana została Aleksandra Negowska, która swoje doświadczenie zdobywała m.in. w gdańskim hotelu PURO.Karolina Ambroziak, która przez 6 lat pracowała w hotelu Sofitel Grand Sopot, a ostatnio dbała o porządek w większości trójmiejskich hoteli,czuwać będzie nad czystością i estetyką obiektu, jako Kierownik Służby Pięter. O podniebienia gości hotelu zadba Szef Kuchni Przemysław Radlak, który swoje doświadczenie zdobywał między innymi jako sous-chef w restauracji INK w hotelu Puro w Gdańsku. Kierownikiem Restauracji i Baru została Justyna Janus Haandrikman, która doświadczeniew gastronomii zdobywała zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii.

„Jestem pewien, że udało nam się skompletować niezwykle dynamiczny i doświadczony zespół, wyróżniający się nie tylko profesjonalizmem, ale i pasją do naszej branży, a na tym jako firmie zarządzającej najbardziej nam zależy.” – komentuje Guy Simmons, Partner i COO Hotel Professionals Management Group.

„Zarządzanie hotelem to ogromna odpowiedzialność, odpowiedzialność za dobre samopoczucie i emocje gościa, który tu właśnie zaczyna i kończy dzień. Profesjonalny, uśmiechnięty personel, który determinuje jakość obsługi oraz zadowolenie gości to jeden z kluczowych elementów sukcesu hotelu i powodów, dla których goście do hotelu wracają. Nie mam wątpliwości, że z zespołem, który udało nam się stworzyć nasz oliwski Hampton by Hilton zdobędzie serca wielu stałych klientów. Obecnie kończymy proces rekrutacji na pozostałe stanowiska.” – dodaje Rafał Rosiejak – Dyrektor Generalny hotelu.

Hotel Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa zlokalizowany jest przy ul. Grunwaldzkiej 507, w niewielkiej odległości od biznesowego centrum miasta oraz stacji kolejowej Gdańsk Oliwa, dzięki czemu stanowi doskonałą bazę zarówno dla gości odwiedzających Trójmiasto w celach typowo turystycznych, jak i klientów biznesowych. Hotel oferuje 101 pokoi, restaurację, bar oraz siłownię, pierwszych gości przyjmie już w październiku tego roku.

Informacja prasowa
Redakcja Biznes Hotel

Skontaktuj 
się z autorem:

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

 • dostęp do wszystkich treści na stronie biznes-hotel.pl,
 • cotygodniową porcję newsów i inspiracji, czyli newsletter Biznes Hotel
 • informacje o wydarzeniach organizowanych przez Biznes Hotel,

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Tagi: #aktualności

Przeczytaj także:

Piszą 
dla nas:
2014 @ FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
Zdjęcia udostępnia fotolia.pl