Dołącz do czytelników
Brak wyników

Raporty

24 maja 2020

NR 4 (Lipiec 2018)

Przegląd ekspresów automatycznych do kawy jako rozwiązań śniadaniowych

40

Podczas śniadań w hotelu goście wypijają codziennie dziesiątki filiżanek kawy. Jaki zatem ekspres do kawy kupić, aby smakowała ona naszym gościom? Przygotowaliśmy przegląd urządzeń do przygotowywania kawy dostępnych na rynku.

Ze statystyk wynika, że Polska to ogromny rynek sprzedaży kawy, jednak nie wystarczają jedynie zalana rozpuszczalna czy fusy. Zatem bez dobrego ekspresu do kawy nie może się obyć żaden hotel. Goście hotelowi są coraz bardziej wyedukowani, rozpoznając nie tylko rodzaje specjałów kawowych, ale także ich jakość. Opcji wyboru odpowiedniego urządzenia mamy mnóstwo, ważne jednak, by decyzja nie była przypadkowa i podejmowana jedynie ze względu na cenę. Profesjonalne ekspresy to produkty, które muszą spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości hotelowych. Ich oferta na rynku jest jednak na tyle szeroka, że z pewnością każdy właściciel hotelu znajdzie odpowiedni sprzęt.

Możemy wyróżnić kilka głównych typów ekspresów do kawy: automatyczne ekspresy ciśnieniowe, kolbowe i przelewowe. Najpopularniejsze z nich są automatyczne ekspresy, które pozwalają na niezwykle proste i wygodne przygotowywanie aromatycznej i smacznej kawy. Trzeba jednak pamiętać o odpowiednim dopasowaniu urządze...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy