Autor: Anna Amsolik

Właścicielka agencji Hotelike

Autorka bloga www.hotelike.pl, za pośrednictwem którego dzieli się swoimi doświadczeniami z hotelarzami i restauratorami. Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w 2008 r. 

Od 2016 r. jest niezależnym doradcą marketingowym. Jej firma pomogła już kilkudziesięciu obiektom we wdrożeniu nowoczesnych form marketingu. Od 2018 r. jest również wykładowcą na Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Autorka kursów online dla branży HoReCa. Występowała na największych branżowych spotkaniach i konferencjach. 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

BUDOWANIE WIZERUNKU HOTELU W SOCIAL MEDIACH

Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować Wam DWA ciekawe artykuły, które Ania Amsolik i Alexandra Kunowska zgodziły się napisać i udostępnić na blogu PromocjaHotelu.pl. Oba teksty dotyczą budowania wizerunku hotelu w mediach społecznościowych. To temat zawsze aktualny – zarówno w okresie rozwoju branży HOTELARSKIEJ, jak i w czasach koronawirusa. Budować swój wizerunek w sieci oraz dbać o dobrą komunikację ze swoimi gośćmi i obserwatorami trzeba zawsze. Zobaczcie, jak to robić na Instagramie i LinkedInie.

Czytaj więcej