Autor: Artur Roguski

Digital Content & Innovation Manager w agencji FOCUS NATION. Magister psychologii o specjalizacji media i reklama. Autor książki Zrozumieć social media. Z branżą digitalową i mediową związany od 13 lat. W Focus Nation (www.focus-nation.pl) odpowiada za rozwój obszaru mediów społecznościowych i influence marketingu oraz budowanie pozytywnych relacji zarówno 
z obecnymi, jak również nowymi klientami agencji. Autor kilkudziesięciu publikacji w prasie i mediach branżowych. Prowadził zajęcia z zakresu komunikacji oraz strategii digitalowej i content marketingu na kilku uczelniach. 


FOCUS NATION (www.focus-nation.pl) jest polską agencją z 20-letnim doświadczeniem w realizacji projektów marketingowych B2C i B2B. Posiada certyfikat DIMAQ Employer. Prawie 50-osobowy zespół pracuje dla topowych polskich i międzynarodowych marek, m.in. Brown-Forman, Mastercard, Bank BNP Paribas, BNP Paribas Cardif, Dell Technologies, PZU, Teilor, Krosno Glass, INGKA Centres i wielu innych. Agencja rozwinęła swoją ofertę digital, w tym performance marketing, social media, content video oraz stale wzmacnia dział trade & shopper marketingu. Focus Nation stawia na partnerskie i długoterminowe relacje, każdego klienta traktuje indywidualnie, dobierając zespół tak, by kompleksowo wspierać marki w realizacji ich celów biznesowych.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Skuteczne działania SoMe w HoReCa

Media społecznościowe od lat są jednym z najważniejszych kanałów komunikacji dla większości branż. I to niezależnie od tego, czy Twój biznes dopiero zaczyna, czy ma już ugruntowaną pozycję na rynku. Z serwisów takich jak Facebook, Instagram czy Youtube korzystają niemal wszyscy posiadacze smartfonów. Warto pamiętać, że za ich plecami swoją pozycję buduje TikTok, a w komunikacji biznesowej bezsprzecznie lideruje LinkedIn. ZATEM JAK SKUTECZNIE wykorzystać ten potencjał w branży HoReCa? – o wskazówki poprosiliśmy ekspertów od działań w mediach społecznościowych z agencji marketingu 360 – FOCUS NATION.

Czytaj więcej