Autor: Pascal Gadet

Pascal Gadet //

jest obywatelem Holandii, jednak swoją karierę rozpoczął w Anglii i w Niemczech, gdzie zajmował różne stanowiska kierownicze w topowych międzynarodowych hotelach. Kolejnym krokiem w jego karierze było stanowisko Food & Beverage Operations Manager w Le Méridien Waldorf w Londynie, a następnie Director of Food & Beverage w Ammanie w Jordanii oraz w Pune i Bombaju w Indiach 
w Le Méridien Hotels & Resorts. Kolejnym wyzwaniem zawodowym, jakie podjął, było stanowisko Resident Managera w edynburskim hotelu The Balmoral, należącym do Rocco Forte Hotels. W 2004 r.dołączył do Radisson Hotel Group i zajmował kierownicze stanowiska w różnych hotelach Grupy w Egipcie, Kuwejcie i Holandii, gdzie pełnił funkcję dyrektora regionalnego na ten kraj. W 2020 r. przeniósł się do Rosji, aby zarządzać hotelami pod markami Radisson Blu i Park Inn by Radisson, jako Cluster General Manager i dyrektor regionalny. 
W swojej karierze uruchomił wiele innowacyjnych projektów, m.in.: pierwszy minibrowar na Bliskim Wschodzie (Jordania), pierwszy autorski koncept Ayurveda spa w Egipcie (El Quseir), pierwszy lifestylowy koncept resortu all inclusive w Egipcie, a także nadzorował liczne otwarcia hoteli. Podczas swojego pobytu na Bliskim Wschodzie był również częścią zespołu rozwoju luksusowej marki Hotel Missoni. 
Pascal Gadet jest absolwentem Heerlen Hotel Management College i jest zagorzałym zwolennikiem rozwoju ludzi – przeszkolił ok. 30 utalentowanych osób na wyższe stanowiska kierownicze. Liczne nagrody i nominacje – zdobyte zarówno indywidualnie, jak i za zarządzane przez niego nieruchomości – podkreślają jego zaangażowanie i doświadczenie w branży hotelarskiej. Kilkakrotnie został wybrany na dyrektora generalnego Roku w Radisson Hotel Group, a hotele pod jego nadzorem były często nominowane i otrzymywały nagrody, w tym Arabian Hotel Awards i Hotel of the Year Award przyznawane przez British Hospitality Association.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość – wywiad z dyrektorem generalnym hotelu Radisson Blu Sobieski

O szczegółach historii hotelu, aktualnych zmianach i planach na przyszłość, z redakcją rozmawia Pascal Gadet, Dyrektor Generalny hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie. //

Czytaj więcej