10 lat pracy dla gospodarzy obiektów noclegowych! – okrągły jubileusz aplikacji BedBooking

Wiadomości z branży

3 kwietnia 2013 r. ukazała się na rynku aplikacja BedBooking, która pierwotnie zawierała głównie funkcję mobilnej recepcji dostępnej na telefonie czy na tablecie dla małych i średnich obiektów noclegowych. 10 lat pracy nad jej udoskonalaniem sprawiło, że stała się międzynarodowym produktem w 24 wersjach językowych obsługującym właścicieli nieruchomości na całym świecie.

Pomysł na BedBooking powstał w RST Software Masters. Projekt został zrealizowany jako jeden z projektów wewnętrznych firmy. Miał on na celu przede wszystkim nabycie, a potem sprawdzenie nowych umiejętności, jakimi było tworzenie aplikacji mobilnych. Powodem zajęcia się branżą turystyczną było doświadczenie zespołu w systemach dla branży turystycznej (NetTur). Pierwszy pomysł, jaki zaistniał, to mobilny kalendarz rezerwacji. 
Założeniem rozwiązania było skupienie się na mniejszych obiektach noclegowych i celowanie w pomoc osobom wynajmującym apartamenty, właścicielom domków letniskowych, agroturystyki czy też pensjonatów. Rozwiązanie było projektowane dla użytkowników jako proste, intuicyjne, jakościowo dobre i innowacyjne narzędzie codziennej pracy. Stąd pomysł na mobilną recepcję dostępną na telefonie czy na tablecie dla małych i średnich obiektów noclegowych.
– Ideą BedBooking jest wspieranie w codziennej pracy osób wynajmujących noclegi. Jesteśmy dumni z tego, że z naszego systemu korzystają użytkownicy z całego świata. Pracuje na to cały nasz zespół – mówi Da...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 elektronicznych wydań,
  • nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma,
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy