Dział: Wiadomości z branży

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

NapoleonCat wprowadza planowanie treści i zarządzanie komentarzami do postów i reklam na TikToku (i ułatwia życie agencjom social media)

Polskie narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi NapoleonCat od teraz umożliwia planowanie i automatyczną publikację treści na TikToku oraz zarządzanie komentarzami na tej platformie, również pod TikTokowymi reklamami. A agencje social media prowadzące wiele kampanii reklamowych na TikToku oddychają z ulgą, wreszcie mogąc łatwo włączyć go do standardowych procesów w zespole i oszczędzić przy tym mnóstwo czasu i energii.

Czytaj więcej

Sypialnia jutra – jak ją zaaranżować?

Sypialnia jutra – jak ją zaaranżować? Część z nas nie czuje się do końca zainspirowana obecną estetyką swojej sypialni, wiedząc, że to pomieszczenie można zaaranżować i wykorzystać znacznie lepiej. Scenariusze tworzone przez naukowców potwierdzają, że sypialnia będzie w najbliższych latach bardzo szczególnym miejscem w naszym życiu. Postęp technologiczny, który zaczyna już przytłaczać ilością ekranów i dźwięków, będzie jeszcze silniejszy, więc przestrzeń do snu stanie się oazą spokoju i odłączenia się od wszelkich bodźców. Niezależnie od powodu, zmiany w naszym „sanktuarium snu” niosą za sobą wiele korzyści; od zwykłego uporządkowania, po nadanie tej części domu zupełnie nowej perspektywy.

Czytaj więcej

Centrum Wycieczkowe Tyskich Browarów Książęcych z unikalną ofertą dla zwiedzających

Tyskie Browary Książęce zapraszają do jednej z najnowocześniejszych i najszybszych rozlewni piwa w Polsce, będącej jednocześnie jedną z niewielu w naszym kraju dostępnych dla zwiedzających. Wizyta w rozlewni jest rozszerzeniem obecnej oferty Centrum Wycieczkowego obejmującej zwiedzanie zabytkowego browaru, w którym piwo jest nieprzerwanie warzone PRAWIE OD 400 lat.

Czytaj więcej

Nowe wnętrza Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Nowe wnętrza Golden Tulip Międzyzdroje Residence Golden Tulip Międzyzdroje Residence należący do Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego przeszedł modernizację przestrzeni wspólnych lobby, restauracji oraz baru. Głównym celem było stworzenie nowoczesnej, funkcjonalnej i komfortowej przestrzeni, wpisującej się w DNA marki Golden Tulip.

Czytaj więcej

10 lat pracy dla gospodarzy obiektów noclegowych! – okrągły jubileusz aplikacji BedBooking

3 kwietnia 2013 r. ukazała się na rynku aplikacja BedBooking, która pierwotnie zawierała głównie funkcję mobilnej recepcji dostępnej na telefonie czy na tablecie dla małych i średnich obiektów noclegowych. 10 lat pracy nad jej udoskonalaniem sprawiło, że stała się międzynarodowym produktem w 24 wersjach językowych obsługującym właścicieli nieruchomości na całym świecie.

Czytaj więcej

Dlaczego kompleks WR Sport to idealne miejsce dla całej rodziny? Strefa aktywności dziecięcej i inne atrakcje

Aktywny wypoczynek to najlepsze, co można zaproponować własnej rodzinie, która bardzo często ma odmienne oczekiwania w kwestii wypoczynku. W czasach, w których zarówno dorośli, jak i dzieci obciążeni są wieloma obowiązkami możliwość wypoczynku i realizacji własnych pasji jest na wagę złota. Dlatego tak ważne jest poszukiwanie aktywności i miejsc, które zbliżą do siebie członków rodziny z dziećmi i pozwolą im na wypoczynek dostosowany do indywidualnych preferencji. A te różnią się w zależności od wieku.

Czytaj więcej

Polska gastronomia raczkuje w zrównoważonym rozwoju, ale nadgania cyfryzacją usług

Zdecydowana większość Polaków (bo aż ¾) deklaruje, że może wydać więcej u restauratorów, którzy pozyskują surowce w zrównoważony sposób. Co na to biznes? 18 proc. polskich firm gastro zakończyło współpracę z nieetycznymi partnerami, a 16 proc. umożliwia klientom kompensacje CO2 za dostawy. W parze z zieloną transformacją idzie jednak ta cyfrowa, do której restauratorzy podchodzą z nieco większym zapałem. Co trzecia restauracja inwestuje obecnie w technologie samoobsługowe, ponieważ blisko 70 proc. Polaków uwielbia zamawiać jedzenie bez kontaktu z personelem – wynika z corocznego Adyen Retail Report.

Czytaj więcej

Hilton rozwija się w Europie w zawrotnym tempie i planuje otwarcie sześciu nowych hoteli

Marki Hilton Garden Inn i Hampton by Hilton odnotowują ciągły wzrost przy ponad stu planowanych otwarciach w Europie w ciągu najbliższych pięciu lat

Czytaj więcej

Fattal Group inwestuje 315 mln euro w rozwój sieci Leonardo Hotels w Europie

Izraelska grupa hotelowa Fattal utworzyła fundusz inwestycyjny o wartości 315 mln euro na rozbudowę swojego portfolio hotelowego, ze szczególnym uwzględnieniem Europy. Kapitał zakładowy zebrany na zakup nowych obiektów wynosi obecnie ok. 1 mld euro. Dzięki temu spółka rozszerzy portfolio swoich czterech marek: Leonardo Hotels, Leonardo Royal Hotels, Leonardo Boutique Hotels i NYX Hotels by Leonardo Hotels.

Czytaj więcej

Ibis Styles Bucharest City Center zwycięzcą Bigsee Interior Design Award 2022

Kreatywny i niepowtarzalny design to charakterystyczny element hoteli ibis Styles, których unikalne motywy przewodnie zdobywają uznanie na całym świecie. Zlokalizowany w Rumunii ibis Styles Bucharest City Center otrzymał nagrodę w międzynarodowym konkursie BigSEE Interior Design Award za wyjątkowy wystrój. Hotel motywem przewodnim nawiązuje do tradycyjnej rumuńskiej koszuli „Ia”.

Czytaj więcej

Moc pomagania branży HoReCa

PO WYBUCHU WOJNY NA UKRAINIE NIE TRZEBA BYŁO DŁUGO CZEKAĆ NA POMOC CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA. MASOWO ZE WSPARCIEM RUSZYŁA TAKŻE CAŁA BRANŻA HORECA. ZOBACZCIE, JAK DUŻY JEST ZAKRES POMOCY. NIE BRAKUJE ORYGINALNYCH PROPOZYCJI!

Czytaj więcej

Radisson Hotel Group poszerza portfolio polskich ośrodków wypoczynkowych na wybrzeżu bałtyckim

Radisson Hotel Group, jedna z największych na świecie grup hotelowych i największy międzynarodowy operator ośrodków wypoczynkowych w Polsce, rozszerza swoją obecność na Wybrzeżu Bałtyckim wraz z podpisaniem umowy z Radisson Blu Resort Międzywodzie. Po otwarciu pod koniec 2024 roku nowo wybudowany nadmorski ośrodek wypoczynkowy będzie 10. hotelem wyższej pozycjonowanej marki Radisson Blu w kraju.

Czytaj więcej