Autor: Redakcja

    

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Czy internet jest koniecznym elementem wyposażenia hotelu?

Lokalizacja, wyposażenie pokoju, niekiedy też restauracja. Te i inne aspekty decydują o tym, czy klienci zdecydują się na pobyt w danym hotelu. By przekonać do siebie potencjalnych gości, niezbędne jest jeszcze wyposażenie budynku w nowoczesną technologię. Właśnie z tego powodu warto odpowiedzieć nie tylko na pytanie, czy, ale też jaki internet w hotelu założyć. Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze oferty? Czas to sprawdzić.

Czytaj więcej

Wybierz najpiękniejszy widok w polskich górach i wygraj 500 zł na wyjazd z Travelist.pl

Jest wiele powodów, dla których tak chętnie wędrujemy po górach. Jednym z nich są piękne widoki. Gdzie znaleźć te, które najbardziej zapierają dech w piersiach? Redakcja Magazynu Travelist wspólnie z internautami postanowiła stworzyć Ranking Najpiękniejszych Widoków w Polskich Górach. W ramach głosowania może wskazać trzy ulubione miejsca. Dodatkowo każdy, kto wyśle zdjęcie powiązane z tematem konkursu, ma szansę na wygranie bonu o wartości nawet 500 zł do wykorzystania na portalu Travelist.pl. Głosowanie trwa do 25 października.

Czytaj więcej

NapoleonCat wprowadza planowanie treści i zarządzanie komentarzami do postów i reklam na TikToku (i ułatwia życie agencjom social media)

Polskie narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi NapoleonCat od teraz umożliwia planowanie i automatyczną publikację treści na TikToku oraz zarządzanie komentarzami na tej platformie, również pod TikTokowymi reklamami. A agencje social media prowadzące wiele kampanii reklamowych na TikToku oddychają z ulgą, wreszcie mogąc łatwo włączyć go do standardowych procesów w zespole i oszczędzić przy tym mnóstwo czasu i energii.

Czytaj więcej

Sypialnia jutra – jak ją zaaranżować?

Sypialnia jutra – jak ją zaaranżować? Część z nas nie czuje się do końca zainspirowana obecną estetyką swojej sypialni, wiedząc, że to pomieszczenie można zaaranżować i wykorzystać znacznie lepiej. Scenariusze tworzone przez naukowców potwierdzają, że sypialnia będzie w najbliższych latach bardzo szczególnym miejscem w naszym życiu. Postęp technologiczny, który zaczyna już przytłaczać ilością ekranów i dźwięków, będzie jeszcze silniejszy, więc przestrzeń do snu stanie się oazą spokoju i odłączenia się od wszelkich bodźców. Niezależnie od powodu, zmiany w naszym „sanktuarium snu” niosą za sobą wiele korzyści; od zwykłego uporządkowania, po nadanie tej części domu zupełnie nowej perspektywy.

Czytaj więcej

Centrum Wycieczkowe Tyskich Browarów Książęcych z unikalną ofertą dla zwiedzających

Tyskie Browary Książęce zapraszają do jednej z najnowocześniejszych i najszybszych rozlewni piwa w Polsce, będącej jednocześnie jedną z niewielu w naszym kraju dostępnych dla zwiedzających. Wizyta w rozlewni jest rozszerzeniem obecnej oferty Centrum Wycieczkowego obejmującej zwiedzanie zabytkowego browaru, w którym piwo jest nieprzerwanie warzone PRAWIE OD 400 lat.

Czytaj więcej

Nowe wnętrza Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Nowe wnętrza Golden Tulip Międzyzdroje Residence Golden Tulip Międzyzdroje Residence należący do Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego przeszedł modernizację przestrzeni wspólnych lobby, restauracji oraz baru. Głównym celem było stworzenie nowoczesnej, funkcjonalnej i komfortowej przestrzeni, wpisującej się w DNA marki Golden Tulip.

Czytaj więcej

10 lat pracy dla gospodarzy obiektów noclegowych! – okrągły jubileusz aplikacji BedBooking

3 kwietnia 2013 r. ukazała się na rynku aplikacja BedBooking, która pierwotnie zawierała głównie funkcję mobilnej recepcji dostępnej na telefonie czy na tablecie dla małych i średnich obiektów noclegowych. 10 lat pracy nad jej udoskonalaniem sprawiło, że stała się międzynarodowym produktem w 24 wersjach językowych obsługującym właścicieli nieruchomości na całym świecie.

Czytaj więcej

Pobyt komfortowy technologicznie

Nowocześni podróżnicy sukcesywnie modyfikują zasady sektora turystyki – tegoroczne badania pokazały, że sytuacja sektora hospitality jest coraz trudniejsza. Jak wynika z Adyen Retail Report, już co drugi Polak poświęca więcej czasu na szukanie w sieci najlepszej oferty, a co trzeci wybiera firmy, które oferują mu nagrodę za wybór usług. Jakie technologie Polacy docenili podczas wyjazdów i ile przedsiębiorstw jest w stanie odpowiadać na ich potrzeby?

Czytaj więcej

Butikowy hotel w Paryżu projektu Tremend już otwarty, a w nim prace polskich artystów!

Paryż – światowa stolica mody i stylu – zachwyca swoim urokiem od czasów wielkiej przebudowy w XIX wieku. Wybudowane wówczas eleganckie kamienice z dużymi oknami i nowe pasy zieleni stały się wyznacznikiem wysublimowanego poziomu estetyki ówczesnej metropolii. W jednej z takich kamienic powstał właśnie butikowy hotel, projektowany przez warszawską pracownię architektoniczną Tremend.

Czytaj więcej

Dlaczego kompleks WR Sport to idealne miejsce dla całej rodziny? Strefa aktywności dziecięcej i inne atrakcje

Aktywny wypoczynek to najlepsze, co można zaproponować własnej rodzinie, która bardzo często ma odmienne oczekiwania w kwestii wypoczynku. W czasach, w których zarówno dorośli, jak i dzieci obciążeni są wieloma obowiązkami możliwość wypoczynku i realizacji własnych pasji jest na wagę złota. Dlatego tak ważne jest poszukiwanie aktywności i miejsc, które zbliżą do siebie członków rodziny z dziećmi i pozwolą im na wypoczynek dostosowany do indywidualnych preferencji. A te różnią się w zależności od wieku.

Czytaj więcej

Co oferuje kompleks WR Sport? Kompletny przewodnik po najnowocześniejszym obiekcie sportowym w okolicach Rzeszowa

Szukasz miejsca, w którym możesz aktywnie spędzić czas ze swoją rodziną lub znajomymi? A może oprócz wypoczynku chcesz osiągnąć lepsze wyniki w wybranej dziedzinie sportu? Wzorcownia Ruchu to jedyny kompleks, w którym możesz zadbać o swoją kondycję, sylwetkę i skonsultować plany dotyczące drogi sportowej niezależnie od stopnia zaawansowania, a nawet sprawności fizycznej. To też jedyne takie miejsce, w którym oprócz intensywnego treningu, będziesz mieć szansę na relaks i regenerację!

Czytaj więcej