Autor: Redakcja

    

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Montownia w Gdańsku – industrialna surowość i historyczny sznyt w nowoczesnej odsłonie

W centrum Gdańska, na historycznych, postoczniowych terenach, w sercu rodzącej się do życia dzielnicy Młode Miasto znajduje się Montownia. To zabytkowy, poprzemysłowy budynek o unikatowej architekturze, który został poddany starannej rewitalizacji i przystosowany do nowych, współczesnych funkcji. W parterze będzie funkcjonował największy w Trójmieście food hall. Powyżej znajduje się centrum konferencyjne oraz część hotelowa ze 114 oryginalnymi loftami inwestycyjnymi, która pierwszych gości powitała już 1 kwietnia. Inwestorem jest Euro Styl z Grupy Dom Development. 

Czytaj więcej

Jak zbudować sieć LAN i WLAN w hotelu?

Jeśli zastanawiacie się, jakie rozwiązanie będzie idealne dla waszego hotelu przy budowaniu sieci LAN i WLAN, to może właśnie znaleźliście odpowiedź. Wspólnie z TP-Link chcielibyśmy przedstawić Wam przykład takiego rozwiązania, jakie zostało zastosowane w Hotelu Focus Premium w Warszawie. W poniższym Case Study przestawiamy informacje o samym projekcie i zastosowanych rozwiązaniach. Przedstawiamy również wyzwania, przed jakimi stał TP-Link oraz rezultaty, jakie udało się osiągnąć.

Czytaj więcej

Spółka Polskie Tatry S.A. obchodziła jubileusz 30-lecia swojej działalności 10 stycznia 2023 roku w jednym ze swoich obiektów, czyli w kompleksie Antałówka Termy & Med.

Ten dzień był dla Spółki bardzo szczególny. Na wydarzenie licznie przybyli zaproszeni goście ze świata kultury, nauki i polityki. Prezes Zarządu Piotr Włosiński przywitał zacnych gości, uroczyście otworzył rok jubileuszowy Spółki POLSKIE TATRY S.A., przedstawił zebranym prezentację multimedialną Powrót do źródeł – będącą podsumowaniem dotychczasowej działalności oraz poinformował o planach na przyszłość.

Czytaj więcej

Nowe technologie w salach konferencyjnych

W dobie nowoczesnych technologii sala konferencyjna wyposażona w rzutnik, białą tablicę czy flipchart to już przeżytek. Potrzeby prelegentów, nauczycieli czy działów kreatywnych rosną, ponieważ często do prowadzenia prezentacji, oprócz możliwości pisania, niezbędny jest dostęp do internetu, filmów, prezentacji multimedialnych, zdjęć. Po co korzystać z wielu urządzeń, skoro możemy mieć to wszystko w jednym?

Czytaj więcej

Hilton rozwija się w Europie w zawrotnym tempie i planuje otwarcie sześciu nowych hoteli

Marki Hilton Garden Inn i Hampton by Hilton odnotowują ciągły wzrost przy ponad stu planowanych otwarciach w Europie w ciągu najbliższych pięciu lat

Czytaj więcej

Fattal Group inwestuje 315 mln euro w rozwój sieci Leonardo Hotels w Europie

Izraelska grupa hotelowa Fattal utworzyła fundusz inwestycyjny o wartości 315 mln euro na rozbudowę swojego portfolio hotelowego, ze szczególnym uwzględnieniem Europy. Kapitał zakładowy zebrany na zakup nowych obiektów wynosi obecnie ok. 1 mld euro. Dzięki temu spółka rozszerzy portfolio swoich czterech marek: Leonardo Hotels, Leonardo Royal Hotels, Leonardo Boutique Hotels i NYX Hotels by Leonardo Hotels.

Czytaj więcej

Ibis Styles Bucharest City Center zwycięzcą Bigsee Interior Design Award 2022

Kreatywny i niepowtarzalny design to charakterystyczny element hoteli ibis Styles, których unikalne motywy przewodnie zdobywają uznanie na całym świecie. Zlokalizowany w Rumunii ibis Styles Bucharest City Center otrzymał nagrodę w międzynarodowym konkursie BigSEE Interior Design Award za wyjątkowy wystrój. Hotel motywem przewodnim nawiązuje do tradycyjnej rumuńskiej koszuli „Ia”.

Czytaj więcej

Moc pomagania branży HoReCa

PO WYBUCHU WOJNY NA UKRAINIE NIE TRZEBA BYŁO DŁUGO CZEKAĆ NA POMOC CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA. MASOWO ZE WSPARCIEM RUSZYŁA TAKŻE CAŁA BRANŻA HORECA. ZOBACZCIE, JAK DUŻY JEST ZAKRES POMOCY. NIE BRAKUJE ORYGINALNYCH PROPOZYCJI!

Czytaj więcej

Radisson Hotel Group poszerza portfolio polskich ośrodków wypoczynkowych na wybrzeżu bałtyckim

Radisson Hotel Group, jedna z największych na świecie grup hotelowych i największy międzynarodowy operator ośrodków wypoczynkowych w Polsce, rozszerza swoją obecność na Wybrzeżu Bałtyckim wraz z podpisaniem umowy z Radisson Blu Resort Międzywodzie. Po otwarciu pod koniec 2024 roku nowo wybudowany nadmorski ośrodek wypoczynkowy będzie 10. hotelem wyższej pozycjonowanej marki Radisson Blu w kraju.

Czytaj więcej

Nowa karta w La Brasserie Moderne

Sofitel Warsaw Victoria zaprasza gości do odświeżonych wnętrz restauracji La Brasserie Moderne. Z tej okazji Szef Kuchni, Maciej Majewski, przygotował nowe, wykwintne menu. Goście będą mogli delektować się potrawami pełnymi orzeźwiających akcentów, nawiązujących jednocześnie do zbliżającej się wiosny.

Czytaj więcej

Kobiece trendy zmieniają branżę hotelarską

W Polsce mamy już hotele stworzone specjalnie dla kobiet, ale przybywa też miejsc przyjaznych kobietom i nie tylko dla nich przeznaczonych. Zbiór przemyślanych rozwiązań, zmysłowe wrażenia i kobiece inspiracje – to elementy, na które dziś stawiają obiekty dbające o samopoczucie kobiet w podróży.

Czytaj więcej