Autor: Redakcja

    

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak sprzedać hotel lub pensjonat?

Sprzedaż pensjonatu, hotelu czy ośrodka wypoczynkowego to zadanie, które na pierwszy rzut oka może wydawać się proste. Jednak w rzeczywistości właściciele często napotykają liczne trudności, które mogą opóźnić proces sprzedaży. Rozwiązaniem tych problemów mogą być firmy zajmujące się profesjonalnym skupem nieruchomości, które oferują szybkie i konkretne propozycje zakupów, szczególnie dla właścicieli mających trudności ze znalezieniem nabywców na otwartym rynku. Jedną z najczęściej oferowanych przez specjalistów propozycji jest wystawienie ogłoszenia na portalu sprzedaży nieruchomości.

Czytaj więcej

Park Inn by Radisson Katowice to teraz Hola Hotel Katowice

Znany Państwu hotel zlokalizowany przy ulicy Bytkowskiej w Katowicach w piątek 23 lutego zmienia swoją nazwę handlową.

Czytaj więcej

Rusza kolejna edycja konkursu Travelist Hotel Star 2024! Eksperci i internauci wybiorą najlepsze hotele w Polsce

Już wkrótce po raz kolejny eksperci portalu rezerwacyjnego Travelist.pl oraz sami goście wybiorą najlepsze hotele w Polsce. Tytuł Travelist Hotel Star 2024 zostanie przyznany w 13 kategoriach. Co więcej, internauci, którzy poza oddaniem głosu, zdecydują się wziąć udział w konkursie, będą mieli szansę wygrać środki na wyjazd z Travelist.pl. Zwycięskie obiekty poznamy 11 kwietnia podczas uroczystej gali z okazji 11. urodzin marki.

Czytaj więcej

Jak zwiększyć prestiż swojego hotelu?

Inwestowanie w jakość świadczonych usług, wystrój hotelu i dobór menu to tylko niektóre elementy mogące decydować o popularności obiektu hotelowego. Budowanie prestiżu jest długotrwałe a w wielu przypadkach pójście na łatwiznę w perspektywie czasu może okazać się zgubne dla naszego biznesu.

Czytaj więcej

Czy internet jest koniecznym elementem wyposażenia hotelu?

Lokalizacja, wyposażenie pokoju, niekiedy też restauracja. Te i inne aspekty decydują o tym, czy klienci zdecydują się na pobyt w danym hotelu. By przekonać do siebie potencjalnych gości, niezbędne jest jeszcze wyposażenie budynku w nowoczesną technologię. Właśnie z tego powodu warto odpowiedzieć nie tylko na pytanie, czy, ale też jaki internet w hotelu założyć. Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze oferty? Czas to sprawdzić.

Czytaj więcej

Wybierz najpiękniejszy widok w polskich górach i wygraj 500 zł na wyjazd z Travelist.pl

Jest wiele powodów, dla których tak chętnie wędrujemy po górach. Jednym z nich są piękne widoki. Gdzie znaleźć te, które najbardziej zapierają dech w piersiach? Redakcja Magazynu Travelist wspólnie z internautami postanowiła stworzyć Ranking Najpiękniejszych Widoków w Polskich Górach. W ramach głosowania może wskazać trzy ulubione miejsca. Dodatkowo każdy, kto wyśle zdjęcie powiązane z tematem konkursu, ma szansę na wygranie bonu o wartości nawet 500 zł do wykorzystania na portalu Travelist.pl. Głosowanie trwa do 25 października.

Czytaj więcej

NapoleonCat wprowadza planowanie treści i zarządzanie komentarzami do postów i reklam na TikToku (i ułatwia życie agencjom social media)

Polskie narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi NapoleonCat od teraz umożliwia planowanie i automatyczną publikację treści na TikToku oraz zarządzanie komentarzami na tej platformie, również pod TikTokowymi reklamami. A agencje social media prowadzące wiele kampanii reklamowych na TikToku oddychają z ulgą, wreszcie mogąc łatwo włączyć go do standardowych procesów w zespole i oszczędzić przy tym mnóstwo czasu i energii.

Czytaj więcej

Sypialnia jutra – jak ją zaaranżować?

Sypialnia jutra – jak ją zaaranżować? Część z nas nie czuje się do końca zainspirowana obecną estetyką swojej sypialni, wiedząc, że to pomieszczenie można zaaranżować i wykorzystać znacznie lepiej. Scenariusze tworzone przez naukowców potwierdzają, że sypialnia będzie w najbliższych latach bardzo szczególnym miejscem w naszym życiu. Postęp technologiczny, który zaczyna już przytłaczać ilością ekranów i dźwięków, będzie jeszcze silniejszy, więc przestrzeń do snu stanie się oazą spokoju i odłączenia się od wszelkich bodźców. Niezależnie od powodu, zmiany w naszym „sanktuarium snu” niosą za sobą wiele korzyści; od zwykłego uporządkowania, po nadanie tej części domu zupełnie nowej perspektywy.

Czytaj więcej

Centrum Wycieczkowe Tyskich Browarów Książęcych z unikalną ofertą dla zwiedzających

Tyskie Browary Książęce zapraszają do jednej z najnowocześniejszych i najszybszych rozlewni piwa w Polsce, będącej jednocześnie jedną z niewielu w naszym kraju dostępnych dla zwiedzających. Wizyta w rozlewni jest rozszerzeniem obecnej oferty Centrum Wycieczkowego obejmującej zwiedzanie zabytkowego browaru, w którym piwo jest nieprzerwanie warzone PRAWIE OD 400 lat.

Czytaj więcej

Nowe wnętrza Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Nowe wnętrza Golden Tulip Międzyzdroje Residence Golden Tulip Międzyzdroje Residence należący do Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego przeszedł modernizację przestrzeni wspólnych lobby, restauracji oraz baru. Głównym celem było stworzenie nowoczesnej, funkcjonalnej i komfortowej przestrzeni, wpisującej się w DNA marki Golden Tulip.

Czytaj więcej

10 lat pracy dla gospodarzy obiektów noclegowych! – okrągły jubileusz aplikacji BedBooking

3 kwietnia 2013 r. ukazała się na rynku aplikacja BedBooking, która pierwotnie zawierała głównie funkcję mobilnej recepcji dostępnej na telefonie czy na tablecie dla małych i średnich obiektów noclegowych. 10 lat pracy nad jej udoskonalaniem sprawiło, że stała się międzynarodowym produktem w 24 wersjach językowych obsługującym właścicieli nieruchomości na całym świecie.

Czytaj więcej

Pobyt komfortowy technologicznie

Nowocześni podróżnicy sukcesywnie modyfikują zasady sektora turystyki – tegoroczne badania pokazały, że sytuacja sektora hospitality jest coraz trudniejsza. Jak wynika z Adyen Retail Report, już co drugi Polak poświęca więcej czasu na szukanie w sieci najlepszej oferty, a co trzeci wybiera firmy, które oferują mu nagrodę za wybór usług. Jakie technologie Polacy docenili podczas wyjazdów i ile przedsiębiorstw jest w stanie odpowiadać na ich potrzeby?

Czytaj więcej