Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

12 stycznia 2023

Artur Derela członkiem Komisji Sędziowskiej PNSA

0 73

Artur Derela, dyrektor hotelu Renaissance Warsaw Airport, należącego do Polskiego Holdingu Hotelowego, został członkiem Komisji Sędziowskiej Polish National Sales Awards (PNSA), skupiającej ekspertów oraz wybitnych przedstawicieli sektora sprzedaży i obsługi klienta.

Filarem PNSA jest przekonanie o tym, że w biznesie kluczową rolę odgrywają wartości: rzetelność, uczciwość, wiarygodność i fachowość. To właśnie za te cechy, obok wyników sprzedażowych, nagradzamy co roku kandydatów – mówi Elżbieta Pełka, prezes zarządu Polish National Sales Awards. Tych cech oczekujemy również od członków Komisji Sędziowskiej, gdyż to właśnie oni poprzez swoją pracę pro bono tworzą to przedsięwzięcie i kształtują najwyższe standardy biznesowe w Polsce. Jestem przekonana, że dyrektor Artur Derela podziela te wartości i odnajdzie się w nowej roli – dodaje prezes Elżbieta Pełka.

Celem PNSA jest integracja środowiska handlowców i menedżerów sprzedaży w Polsce oraz promowanie i wdrażanie nowoczesnych standardów profesjonalnej sprzedaży opartych na zasadach dobrych praktyk. W skład Komisji Sędziowskiej PNSA wchodzi ponad 40 certyfikowanych w procesie PNSA ekspertów, a przede wszystkim wybitnych przedstawicieli sektora sprzedaży i obsługi klienta oraz świata akademickiego. Dzięki pracy i zaangażowaniu sędziów możliwe jest wyłonienie i docenienie najlepszych sprzedawców i pracowników działów obsługi Klienta w Polsce. Praca Komisji Sędziowskiej jest nadzorowana przez Kapitułę Sędziowską, która stoi na straży regulaminu konkursu i dba o obiektywność procesu oceny.

Artur Derela jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. Od 25 lat w branży hotelarskiej, gdzie w latach 1998-2018 związany był z siecią Accor. Do zespołu Polskiego Holdingu Hotelowego dołączył w 2019 r., jako dyrektor hotelu Best Western w Juracie. Od 2020 r. do końca stycznia 2022 r. pełnił funkcję dyrektora czterogwiazdkowego hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport, a następnie od 1 lutego 2022 r. jest dyrektorem sąsiadującego, pięciogwiazdkowego Renaissance Warsaw Airport Hotel. Ponadto w styczniu 2023 r. został członkiem prestiżowego Europejskiego Stowarzyszenia EHMA – European Hotel Managers Association, zrzeszającego dyrektorów generalnych hoteli z całej Europy.

Przypisy