Dział: Aktualności

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak sprzedać hotel lub pensjonat?

Sprzedaż pensjonatu, hotelu czy ośrodka wypoczynkowego to zadanie, które na pierwszy rzut oka może wydawać się proste. Jednak w rzeczywistości właściciele często napotykają liczne trudności, które mogą opóźnić proces sprzedaży. Rozwiązaniem tych problemów mogą być firmy zajmujące się profesjonalnym skupem nieruchomości, które oferują szybkie i konkretne propozycje zakupów, szczególnie dla właścicieli mających trudności ze znalezieniem nabywców na otwartym rynku. Jedną z najczęściej oferowanych przez specjalistów propozycji jest wystawienie ogłoszenia na portalu sprzedaży nieruchomości.

Czytaj więcej

Rusza kolejna edycja konkursu Travelist Hotel Star 2024! Eksperci i internauci wybiorą najlepsze hotele w Polsce

Już wkrótce po raz kolejny eksperci portalu rezerwacyjnego Travelist.pl oraz sami goście wybiorą najlepsze hotele w Polsce. Tytuł Travelist Hotel Star 2024 zostanie przyznany w 13 kategoriach. Co więcej, internauci, którzy poza oddaniem głosu, zdecydują się wziąć udział w konkursie, będą mieli szansę wygrać środki na wyjazd z Travelist.pl. Zwycięskie obiekty poznamy 11 kwietnia podczas uroczystej gali z okazji 11. urodzin marki.

Czytaj więcej

Park Inn by Radisson Katowice to teraz Hola Hotel Katowice

Znany Państwu hotel zlokalizowany przy ulicy Bytkowskiej w Katowicach w piątek 23 lutego zmienia swoją nazwę handlową.

Czytaj więcej

Sukces marketingu cyfrowego dzięki analizie danych

Obecnie każde kliknięcie, przewinięcie ekranu oraz interakcja online generują cenne dane, dlatego analiza tych informacji stała się kluczowa dla osiągnięcia celów biznesowych w marketingu online. Skuteczność działań w tym obszarze w dużym stopniu zależy od zdolności do gromadzenia, analizowania i interpretowania danych. Te procesy pozwalają na lepsze zrozumienie klientów, a także ich potrzeb i zachowań, co jest niezbędne do opracowywania trafnych i skutecznych strategii marketingowych. W tym kontekście, agencje SEO takie jak Sunrise System wykorzystują analizę danych do optymalizacji swoich kampanii, personalizacji komunikacji i zwiększenia ROI. Wpływ danych na marketing cyfrowy jest znaczący – od zrozumienia drogi zakupowej klienta po przewidywanie trendów rynkowych. W niniejszym artykule omówimy, jak analiza danych wpływa na skuteczność działań marketingowych w cyfrowym świecie, podkreślając kluczowe aspekty i strategie, które pomagają agencjom takim jak Sunrise System w osiąganiu lepszych wyników dla swoich klientów.

Czytaj więcej

Wybierz najpiękniejszy widok w polskich górach i wygraj 500 zł na wyjazd z Travelist.pl

Jest wiele powodów, dla których tak chętnie wędrujemy po górach. Jednym z nich są piękne widoki. Gdzie znaleźć te, które najbardziej zapierają dech w piersiach? Redakcja Magazynu Travelist wspólnie z internautami postanowiła stworzyć Ranking Najpiękniejszych Widoków w Polskich Górach. W ramach głosowania może wskazać trzy ulubione miejsca. Dodatkowo każdy, kto wyśle zdjęcie powiązane z tematem konkursu, ma szansę na wygranie bonu o wartości nawet 500 zł do wykorzystania na portalu Travelist.pl. Głosowanie trwa do 25 października.

Czytaj więcej

Dlaczego kompleks WR Sport to idealne miejsce dla całej rodziny? Strefa aktywności dziecięcej i inne atrakcje

Aktywny wypoczynek to najlepsze, co można zaproponować własnej rodzinie, która bardzo często ma odmienne oczekiwania w kwestii wypoczynku. W czasach, w których zarówno dorośli, jak i dzieci obciążeni są wieloma obowiązkami możliwość wypoczynku i realizacji własnych pasji jest na wagę złota. Dlatego tak ważne jest poszukiwanie aktywności i miejsc, które zbliżą do siebie członków rodziny z dziećmi i pozwolą im na wypoczynek dostosowany do indywidualnych preferencji. A te różnią się w zależności od wieku.

Czytaj więcej

Polska gastronomia raczkuje w zrównoważonym rozwoju, ale nadgania cyfryzacją usług

Zdecydowana większość Polaków (bo aż ¾) deklaruje, że może wydać więcej u restauratorów, którzy pozyskują surowce w zrównoważony sposób. Co na to biznes? 18 proc. polskich firm gastro zakończyło współpracę z nieetycznymi partnerami, a 16 proc. umożliwia klientom kompensacje CO2 za dostawy. W parze z zieloną transformacją idzie jednak ta cyfrowa, do której restauratorzy podchodzą z nieco większym zapałem. Co trzecia restauracja inwestuje obecnie w technologie samoobsługowe, ponieważ blisko 70 proc. Polaków uwielbia zamawiać jedzenie bez kontaktu z personelem – wynika z corocznego Adyen Retail Report.

Czytaj więcej

Podsumowanie wakacji 2023. To był przełomowy rok dla turystyki

Polska branża turystyczna radzi sobie coraz lepiej. Jak wynika z danych IdoBooking internetowego systemu rezerwacji i channel managera dla obiektów noclegowych, ten sezon wakacyjny był bardziej udany od ubiegłorocznego.

Czytaj więcej

Co oferuje kompleks WR Sport? Kompletny przewodnik po najnowocześniejszym obiekcie sportowym w okolicach Rzeszowa

Szukasz miejsca, w którym możesz aktywnie spędzić czas ze swoją rodziną lub znajomymi? A może oprócz wypoczynku chcesz osiągnąć lepsze wyniki w wybranej dziedzinie sportu? Wzorcownia Ruchu to jedyny kompleks, w którym możesz zadbać o swoją kondycję, sylwetkę i skonsultować plany dotyczące drogi sportowej niezależnie od stopnia zaawansowania, a nawet sprawności fizycznej. To też jedyne takie miejsce, w którym oprócz intensywnego treningu, będziesz mieć szansę na relaks i regenerację!

Czytaj więcej

Ekspansja hoteli Tremonti w Karkonoszach. O tym, co stoi za sukcesem marki, rozmawiamy z Arturem Wachem z Grupy Hotelowej Condo.pl.

Dwa lata – dokładnie tyle wystarczyło, by brand hotelowy Tremonti rozgościł się i umocnił na mapie ekskluzywnych resortów wypoczynkowych w Polsce. Jeszcze w tym roku do Tremonti w Karpaczu dołączy hotel w Szklarskiej Porębie. Budowa kolejnego obiektu, w Miłkowie, rusza niebawem. Jaki jest przepis na dochodowy i skalowalny biznes hotelowy w górach?

Czytaj więcej

Długi sierpniowy weekend idealny na city break! Kiwi.com sprawdza dokąd wybierzemy się w tym roku - kraje nordyckie chętnie wybierane na ucieczkę od fali upałów

Wyniki badania przeprowadzone przez agencję Stemmark* na zlecenie Kiwi.com, firmy traveltech i wyszukiwarki tanich lotów wskazały, że mimo wysokich cen i inflacji, Polacy nie zamierzają zrezygnować z podróżowania. W tym roku ponad 53% ankietowanych ma zamiar udać się w przynajmniej jedno miejsce za granicą, którego do tej pory nie mieli okazji zobaczyć, a niemal co czwarty ankietowany (24,8%) wyruszy w podróż mniej utartymi szlakami, z dala od tłumów turystów. Zbliżający się długi weekend, wypadający w tym roku 15 sierpnia (we wtorek) to świetna okazja, zwłaszcza dla tych, którzy dłuższy urlop mają już za sobą, by udać się na city break. Analiza Kiwi.com wskazuje, że niemal 30% użytkowników, którzy wybiorą się poza granice kraju, na miejscu spędzi od 3 do 6 dni, za bilet lotniczy płacąc średnio 148 EURO, a na najkrótszych trasach 105 EURO. 11 sierpnia (piątek) to najczęściej wybierany dzień na początek podróży. Kiwi.com sprawdziło, które kierunki cieszyły się największą popularnością.

Czytaj więcej