Bania Conference Center cieszy się stale rosnącą popularnością wśród organizatorów eventów.

Aktualności

To nowoczesne centrum konferencyjne w Tatrach, otwarte tuż przed pandemią, dopiero teraz może w pełni rozwinąć swój eventowy potencjał. Doświadczeni event managerowie Hotelu Bania mają pełne ręce roboty - a pracy będzie coraz więcej.

Hotel Bania oddaje do dyspozycji swoich gości prawie 800 miejsc noclegowych w 272 pokojach i apartamentach, niemal 300 miejsc parkingowych w podziemnym garażu, a także szeroką ofertę atrakcji lokalnych dla klientów indywidualnych oraz firm. Warto zaznaczyć, że w ramach każdego pakietu goście otrzymują nielimitowany dostęp do Termy Bania. Część konferencyjno-biznesowa zajmuje powierzchnię 1,5 tys. m2, czyniąc Bania Conference Center wiodącym ośrodkiem tego typu usług w południowej Polsce. Elastyczność aranżacji przestrzeni sprawia, że to od potrzeb klienta zależy, jaki układ sal będzie przygotowany na dane wydarzenie.

POLECAMY

 

 

Firmy realizujące największe eventy najczęściej planują kolejne realizacje także u nas. Niewątpliwym atutem oprócz samego centrum konferencyjnego jest nasza baza noclegowa, baseny termalne oraz liczne atrakcje regionalne, które organizujemy jako uzupełnienie wydarzenia. Mamy w portfolio sporo realizacji z sektora medycznego oraz handlowego, już kilkakrotnie odbywały się u nas targi branżowe. - mówi Agnieszka Magiera, zastępczyni kierowniczki rezerwacji grupowej i event managerka w Hotelu Bania.

Obejmujące 400 m2 foyer z bezpośrednim wyjściem na taras zewnętrzny może być miejscem networkingu w czasie konferencji lub pełnić rolę wystawienniczą, ale także połączyć dwie duże sale w spójną przestrzeń bankietową. Sala Trzy Korony ze sceną, rozkładaną trybuną oraz nowoczesnym systemem nagłośnienia i techniki scenicznej pozwala na organizację koncertów i innych wydarzeń kulturalnych. Sala Wierchy daje możliwość aranżacji przestrzeni z wariantem podziału nawet na siedem sal. Z kolei w strefie VIP znalazły się cztery mniejsze pomieszczenia, przeznaczone do spotkań biznesowych w kameralnym gronie. Odpowiednia izolacja akustyczna zapewnia komfort poszczególnym grupom klientów, a własne zaplecze techniczno-gastronomiczne, autonomiczny parking i bezpośrednie wejście do strefy konferencyjnej sprawiają, że może ona funkcjonować niezależnie od pozostałych obszarów Hotelu Bania.

 

 

Do umów ramowych na organizację np. szkoleń dochodzą jednorazowe zapytania. Najbardziej cieszą nas kameralne grupy 20-50 osobowe, ponieważ możemy nawiązać wówczas kontakt praktycznie z wszystkimi uczestnikami i realizacja zlecenia najczęściej przebiega w serdecznej, wręcz domowej atmosferze. Nie boimy się także wyzwań, kiedy nasze grupy biznesowe zapełniają niemal wszystkie pokoje Hotelu i event jest bardzo rozbudowany. - dodaje Marta Klincewicz-Jandura, specjalista organizacji eventów.

Podhalańska tradycja nierozerwalnie związana jest z naturą, a dbałość o nią to jeden z celów przyświecających Hotelowi Bania - to właśnie dla tatrzańskiej przyrody przyjeżdżają tutaj także goście biznesowi. Bania Conference Center jest doskonałym wyborem na organizację wydarzenia dla firm, którym dbałość o planetę również nie jest obojętna.Spora część energii cieplnej w Resorcie Bania pochodzi z geotermii. Głęboki na 2,5 km odwiert dostarcza wodę termalną o temperaturze 75°C, która wykorzystywana jest nie tylko w nieckach basenowych, ale także do ogrzewania, a nawet dzięki odpowiednim procesom technologicznym, klimatyzowania budynków, tym samym ograniczając zużycie gazu LNG oraz zmniejszając emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Obok czystego powietrza, równie istotna  jest w rejonach górskich dostępność i maksymalne wykorzystanie wody. Dzięki nietuzinkowym rozwiązaniom, raz wykorzystana woda jest uzdatniana jest w membranowej oczyszczalni, skąd następnie trafia do armatek śnieżnych.

 

 

Z optymizmem patrzymy w przyszłość. Znając możliwości Bania Conference Center, a także świadome naszych możliwości - świadome, bo mój zespół składa się z samych kobiet - wiemy, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej spektakularne zlecenia. Stale się rozwijamy, zarówno jako event managerki, jak i jeśli chodzi o sam obiekt. Właśnie trwa budowa nowoczesnej Karcmy Bania, gdzie będziemy organizować zarówno eleganckie wesela, jak i huczne góralskie posiady. Najlepsze jeszcze przed nami. - podsumowuje Małgorzata Suska, kierowniczka działu rezerwacji grupowej.

Przypisy