Blue Marine Mielno – Hotel z Pomysłem

Wiadomości z branży

Blue Marine Mielno wygrał tegoroczną edycję konkursu „Hotel z Pomysłem”. Ten największy obiekt w Mielnie zdobył blisko 50% głosów, które oddano w konkursie. Czym się wyróżnia? Od początku działalności, czyli od ponad 4 lat, stawia na aktywny, rodzinny wypoczynek, a ostatnio coraz silniej angażuje się w działania ekologiczne.

W sumie w głosowaniu internautów oddano ponad 22 tys. głosów. W edycji, która trwała przez ostatnie tygodnie, startowało aż 49 obiektów noclegowych. Liderem głosowania od początku był zdecydowanie Blue Marine Mielno. Obiekt zdobył blisko połowę głosów (10 154), a tym samym tytuł „Hotel z Pomysłem 2019”. W konkursie Blue Marine Mielno pokonało hotele sieciowe (Focus Premium Sopot – 6140 głosów), jak również obiekty pięciogwiazdkowe (Bachleda Luxury Hotel Kraków – 1183 głosy).

POLECAMY

Co wyróżnia Blue Marine Mielno? Po rozbudowie i oddaniu nowego skrzydła (latem 2019 r.) obiekt jest największy w Mielnie. Dysponuje 240 pokojami i apartamentami rodzinnymi. Goście doceniają jednak nie tylko wnętrza, ale przede wszystkim ofertę obiektu. Jest przyjazny dla osób uczulonych na zwierzęta (od początku jego powstania nie zezwala na pobyt ze zwierzętami) i nastawiony na rodzinny wypoczynek. 

– Stawiamy nie tylko na rodziny z dziećmi, ale t...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 elektronicznych wydań,
  • nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma,
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy