Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wiadomości z branży

19 kwietnia 2020

NR 1 (Styczeń 2020)

Blue Marine Mielno – Hotel z Pomysłem

0 344

Blue Marine Mielno wygrał tegoroczną edycję konkursu „Hotel z Pomysłem”. Ten największy obiekt w Mielnie zdobył blisko 50% głosów, które oddano w konkursie. Czym się wyróżnia? Od początku działalności, czyli od ponad 4 lat, stawia na aktywny, rodzinny wypoczynek, a ostatnio coraz silniej angażuje się w działania ekologiczne.

W sumie w głosowaniu internautów oddano ponad 22 tys. głosów. W edycji, która trwała przez ostatnie tygodnie, startowało aż 49 obiektów noclegowych. Liderem głosowania od początku był zdecydowanie Blue Marine Mielno. Obiekt zdobył blisko połowę głosów (10 154), a tym samym tytuł „Hotel z Pomysłem 2019”. W konkursie Blue Marine Mielno pokonało hotele sieciowe (Focus Premium Sopot – 6140 głosów), jak również obiekty pięciogwiazdkowe (Bachleda Luxury Hotel Kraków – 1183 głosy).

Co wyróżnia Blue Marine Mielno? Po rozbudowie i oddaniu nowego skrzydła (latem 2019 r.) obiekt jest największy w Mielnie. Dysponuje 240 pokojami i apartamentami rodzinnymi. Goście doceniają jednak nie tylko wnętrza, ale przede wszystkim ofertę obiektu. Jest przyjazny dla osób uczulonych na zwierzęta (od początku jego powstania nie zezwala na pobyt ze zwierz...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • Sześć numerów czasopisma w wersji papierowej,
  • prenumeratę w wersji elektronicznej,
  • pełne archiwum czasopisma online,
  • 4 dostępy do szkoleń / webinariów organizowanych przez redakcję...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy