Catalina Susan nową dyrektor generalną hotelu Sheraton Sopot

Aktualności

Od września br. Catalina Susan przejmie obowiązki dyrektora generalnego 5-gwiazdkowego hotelu Sheraton w Sopocie, należącego do sieci Marriott International. Na stanowisku zastąpi Artura Zawadzkiego, który po trwającej 25 lat karierze w sieci Marriott International zamierza zrobić zawodową przerwę i poświęcić czas rodzinie oraz pasjom.

POLECAMY

Catalina Susan ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Karierę w Marriott Int. rozpoczynała w dziale finansowym, gdzie najpierw była zastępcą dyrektora finansowego w JW Marriott Bucharest Grand Hotel, a później w Marriott Warsaw. W 2006 wróciła do JW Marriott w Bukareszcie, aby objąć stanowisko dyrektor finansowej, a od 2012 sprawowała to samo stanowisko w Marriott Warsaw. Ponieważ zawsze marzeniem Cataliny było zostanie dyrektorem generalnym, zaczęła się do tego przygotowywać właśnie w warszawskim hotelu, odbywając szereg szkoleń w innych działach.

W marcu 2016 roku Catalina Susan objęła po raz pierwszy stanowisko dyrektor generalnej w Courtyard by Marriott Budapest City Center. Pod jej przewodnictwem hotel osiągał znakomite wyniki, które były bardzo doceniane przez jego właścicieli. Latem 2017 roku Catalina została dyrektorem generalnym Armenia Marriott Hotel Yerevan, gdzie mimo trudnej sytuacji politycznej oraz pandemii dzielnie przewodziła swojemu zespołowi. We wrześniu 2021 roku nadszedł czas na Polskę i słynny sopocki Sheraton. Hotel położony jest zaledwie kilka kroków od piaszczystej plaży oraz sopockiego molo, oferuje 189 komfortowych pokoi w tym 11 wyjątkowych apartamentów z widokiem na Zatokę Gdańską. Na terenie hotelu znajduje się jedno z największych centrów konferencyjnych w regionie z 14 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 3000 m2, SPA, siłownia czynna przez całą dobę, a także dwie restauracje.

 

Przypisy