Centrum Sportu i Rozrywki WR Sport – miejsce na Twoje wydarzenie. Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu!

Hotelowy know-how

W Świlczy, nieopodal granicy z Rzeszowem, powstała przestronna, znakomicie wyposażona przestrzeń eventowa, która ma odpowiadać na zapotrzebowania organizatorów różnorodnych wydarzeń.

Centrum Sportu i Rozrywki WR Sport stawia sobie za cel nie tylko dostarczenie miejsc idealnych dla sportowców, ale również kreowanie nowoczesnego centrum spotkań dla firm, korporacji, placówek edukacyjnych oraz indywidualnych klientów.

POLECAMY

Strefa konferencyjna – profesjonalizm w każdym calu

Specjalnie zaprojektowana strefa WR CONFERENCE powstała z myślą o najbardziej wymagających organizatorach wydarzeń. Wielofunkcyjne sale konferencyjne – mała, mieszcząca 18 lub 20 osób, dwie średnie na 30/40 miejsc i imponującą przestrzeń na 70 uczestników – gwarantują elastyczność w doborze miejsca odpowiedniego do charakteru i wielkości spotkania. Zaawansowany sprzęt audiowizualny, w tym profesjonalne projektory oraz nowoczesne nagłośnienie, zapewniają, że przekazywane treści będą miały odpowiednią oprawę. Bezpośrednie połączenie sal konferencyjnych z restauracją za pomocą windy towarowej stanowi idealne logistyczne rozwiązanie, które zdecydowanie ułatwi obsługę większych wydarzeń.

Przestrzeń nie tylko dla biznesu

Centrum WR Sport to dobrodziejstwo nie tylko dla firm. Dzięki strefie WR SCHOOL miejsce jest atrakcyjną propozycją dla szkół, placówek szkoleniowych i organizatorów kursów. Z myślą o edukacji, przestrzeń oferuje osiem nowoczesnych klas szkolnych z tablicami interaktywnymi, świetlicę, a także zaplecze sanitarne i pokój nauczycielski. 

Komfortowa strFeA noclegowa

Po dniu pełnym szkoleń, wymagającej konferencji czy po prostu odpoczynku – każdy zasługuje na chwilę wytchnienia. Strefa noclegowa WR HOTEL oferuje 20 komfortowych pokoi o różnej wielkości, w tym apartamenty. Wspólne balkony, widoki na rozległe, zielone tereny oraz pełne wyposa-
żenie to gwarancja satysfakcji każdego gościa. W sumie centrum może pomieścić jednocześnie 51 gości hotelowych, co czyni je idealną przestrzenią na wydarzenia firmowe i branżowe, ale także znakomitym miejscem na urlop z grupą znajomych czy w rodzinnym gronie. Obiekt położony jest nieopodal stolicy Podkarpacia – Rzeszowa. Bliskość dużego miasta to gwarancja dobrej k...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 elektronicznych wydań,
  • nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma,
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy