Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

11 marca 2019

Ceramika sanitarna Waverley – stylowe retro od Ideal Standard

64
Ideal Standard wprowadza na rynek kolekcję ceramiki sanitarnej inspirowaną elegancją wiktoriańskiej łazienki i finezją stylu belle epoque. Seria Waverley, zaprojektowana przez Robina Levien, perfekcyjnie odzwierciedla ducha epoki i zachwyca troską o stylistyczny szczegół.

Ceramika sanitarna Waverley, nowa propozycja firmy Ideal Standard, to gratka dla wielbicieli stylu retro w wydaniu glamour. Waverley jest ukłonem producenta w stronę początków swojej historii – firma założona została na przełomie XIX i XX wieku, czyli w czasach, do których estetycznie sięga kolekcja (późny styl wiktoriański i edwardiański). Ideal Standard jest więc   merytorycznie  doskonale przygotowany, aby czerpać inspiracje ze swojej tradycji. Jednocześnie  firma, będąc wiodącym producentem na rynku, proponuje nowoczesne rozwiązania użytkowe i technologiczne.

Kolekcja Waverley zachowuje wszystkie elementy wiktoriańskiego i edwardiańskiego stylu: tradycyjny kształt brył, stylizowaną formę ceramicznych elementów, efektowne zdobienia, metalowe przyłącza i mocowania. Styl...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • Sześć numerów czasopisma w wersji papierowej,
  • prenumeratę w wersji elektronicznej,
  • pełne archiwum czasopisma online,
  • 4 dostępy do szkoleń / webinariów organizowanych przez redakcję...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy