Co oferuje kompleks WR Sport? Kompletny przewodnik po najnowocześniejszym obiekcie sportowym w okolicach Rzeszowa

Aktualności

Szukasz miejsca, w którym możesz aktywnie spędzić czas ze swoją rodziną lub znajomymi? A może oprócz wypoczynku chcesz osiągnąć lepsze wyniki w wybranej dziedzinie sportu? Wzorcownia Ruchu to jedyny kompleks, w którym możesz zadbać o swoją kondycję, sylwetkę i skonsultować plany dotyczące drogi sportowej niezależnie od stopnia zaawansowania, a nawet sprawności fizycznej. To też jedyne takie miejsce, w którym oprócz intensywnego treningu, będziesz mieć szansę na relaks i regenerację!

Wzorcownia Ruchu – zadbaj o swoje zdrowie i kondycję!

POLECAMY

Brak aktywności ma bardzo negatywny wpływ na nasz stan zdrowia, dlatego czas to zmienić. WR sport to miejsce, w którym pokochasz ruch i pod okiem specjalistów zadbasz o swoją sprawność. Pomocne w tym będą sekcje sportowe, które oddajemy w ręce naszych klientów. Planujesz weekendowy wyjazd? A może chcesz się wybrać na dłuższe wakacje i szukasz miejsca, w którym możesz aktywnie spędzić czas niezależnie do warunków pogodowych? W takim razie koniecznie sprawdź ofertę naszego kompleksu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od płci, wieku i obecnej sprawności fizycznej. Tworzymy miejsce, w którym wszyscy mogą się świetnie bawić i realizować swoje cele. Wzorcownia Ruchu to miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o Twoje, zdrowie kładąc nacisk na różnorodne aktywności fizyczne, a także na relaks, który jest nieodłączną częścią każdego wypoczynku. To Ty decydujesz, z jakich atrakcji chcesz skorzystać!

WR Sport – kto może skorzystać z naszej oferty?

Centrum Regeneracji i Kształtowania Postawy jest miejscem, w którym szczególną uwagę chcemy poświęcić zdrowiu i profilaktyce w postaci różnorodnych sportów, stref zabaw dla dzieci, a także miejsc przeznaczonych do relaksu. Naszą ofertę kierujemy do osób w każdym wieku, niezależnie od zainteresowań lub posiadanej sprawności. Kompleks WR Sport zajmuje 10 000 mkw powierzchni, na których mieszczą się między innymi:

 • zadaszona hala z boiskami treningowymi,
 • ścianki wspinaczkowe,
 • hala sportowa,
 • centrum diagnostyki motorycznej,
 • sale szkolne, siłownia,
 • hotel,
 • restauracja.
   

Te, a także wiele innych stref sprawią, że czas spędzony w WR Sport będzie niezapomnianą przygodą. Z naszego kompleksu mogą korzystać grupy zorganizowane, młodzież, dzieci w wieku szkolnym, osoby starsze, osoby z niepełnosprawnościami, a także rodziny z małymi dziećmi, które w naszym obiekcie znajdą fantastyczne atrakcje takie jak strefa aktywności dziecięcej. Skorzystaj z naszej oferty, jeśli marzysz o aktywnie spędzonym czasie i błogim wypoczynku. W tak ogromnej przestrzeni  z pewnością znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Aktywność i wypoczynek w jednym miejscu? Dzięki nam to jest możliwe!

Połączenie aktywności z relaksem to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli naładować baterie i nabrać sił do realizacji codziennych wyzwań. Ta różnorodna mieszanka pozwala na lepszą regenerację organizmu niż w przypadku biernego wypoczynku. Dlatego nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i przyjedź do miejsca, w którym oprócz możliwości zrealizowania samodzielnych treningów, będziesz mieć również okazję do kontaktu z profesjonalistami i odbycia treningu funkcyjnego lub treningów fitness. A jeśli chcesz się nauczyć grać w Squasha lub już od jakiegoś czasu jesteś fanem tej dyscypliny, to będziesz mieć możliwość skorzystania z nowoczesnych kortów do gry. Po intensywnym treningu zawsze przychodzi czas na wypoczynek. Najlepszy sposób na pełną regenerację to fachowo wykonany masaż sportowy, ale nie tylko! Oprócz gabinetów fizjoterapeutycznych możesz skorzystać z:

 • profesjonalnej strefy regeneracji,
 • strefy Aqua & SPA,
 • sauny,
 • restauracji,
 • relaksu na tarasie widokowym.
   

Tak ogromne możliwości i różnorodność oferowanych usług pozwoli na miłe spędzenie czasu z rodziną lub znajomymi, w którym każdy może dopasować rodzaj aktywności do własnych upodobań. Jeśli chcesz zadbać o zdrowie, to nasz kompleks będzie idealnym miejscem, w którym nabędziesz wartościową wiedzę, otrzymasz wsparcie i fachową pomoc.

Połączenie biznesu, wypoczynku i sportu – Wzorcownia Ruchu Świlcza koło Rzeszowa

Planujesz organizację konferencji biznesowej? A może chcesz zorganizować szkolenie dla swoich pracowników i szukasz miejsca, w którym oprócz intensywnej nauki, będą mogli się zrelaksować lub podjąć ulubione aktywności? WR Sport to doskonałe miejsce, w którym znajdziesz kompleksowo wyposażoną salę konferencyjną. W miejscu takie jak nasze możesz zorganizować spotkania, szkolenia, a także profesjonalne konferencje.

Coraz więcej pracodawców zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że inwestycja w pracowników jest opłacalna i ma swoje odniesienie w biznesie. Zaplanuj firmowy wyjazd integracyjny, podczas którego załoga będzie miała szansę lepiej się poznać i odpocząć od codziennego zgiełku, korzystając z dostępnych stref do relaksu lub aktywności fizycznej. Wspólny wypoczynek nie tylko korzystnie wpływa na samopoczucie pracowników, ale również zachęca do efektywnego działania.

Gdzie znajduje się nasz kompleks?

Chcesz skorzystać z naszej oferty i nie możesz doczekać się różnorodnych możliwości, które czekają na Ciebie w naszym kompleksie? Oczyma wyobraźni widzisz, jak wraz ze znajomymi rozpoczynasz dzień intensywnym treningiem, a później cieszycie się z perspektyw, jakie oferuje strefa Aqua & SPA? W takim razie musisz wiedzieć, że nasz obiekt zlokalizowany jest w samym centrum Podkarpacia. Świlcza koło Rzeszowa to miejscowość, w której zlokalizowany jest nasz profesjonalny i nowoczesny kompleks sportowy. Niewielka odległość od centrum stolicy województwa to dodatkowa gratka dla każdego, komu zależy na nowoczesnym obiekcie, z innowacyjnym wyposażeniem, profesjonalnym personelem, znajdującego się w łatwo osiągalnej lokalizacji z dala od miejskiego zgiełku.

Wzorcownia Ruchu w Świlczy koło Rzeszowa to jedyne takie centrum sportowe na Podkarpaciu, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Dlatego nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, zabierz rodzinę, znajomych i spędź urlop w naszym kompleksie. Z nami nie można się nudzić!

Przypisy