Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

27 sierpnia 2021

Czyn nieuczciwej konkurencji

0 68

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że w dniu 17 sierpnia 2021 r. Sąd Okręgowy w Poznaniu wydał postanowienie zabezpieczające w ramach którego m. in. zakazał Bartoszowi Wróblewskiemu prowadzącemu jednoosobową działalność gospodarczą pod firmą Bartosz Wróblewski Kompleksowa Obsługa Inwestycyjna w Poznaniu organizacji kongresu pod nazwą „Rentowny hotel" zaplanowanego na 9 września 2021 r., który ma odbyć się w Nosalowym Dworze.

 

W dniu 19 sierpnia 2021 r. postanowienie opatrzone zostało klauzulą wykonalności i od tego dnia podlega pełnej egzekucji.

 

W związku z tym, że organizator kongresu – pomimo odrębnego wezwania – nie zastosował się do treści postanowienia i nadal utrzymuje w obrocie publicznym informację o planowanym wydarzeniu pragniemy zawiadomić wszelkie zainteresowane osoby, że ww. kongres jest organizowany bezprawnie.

Forum Media Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu od ponad 20 lat dostarcza placówkom oświatowym, służbie zdrowia, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązań ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej oraz wykonywanie codziennych obowiązków zawodowych. Obecnie Forum w aktywnej sprzedaży posiada ponad 150 produktów. Bardzo ważną część działalności Forum stanowi również organizacja szkoleń i konferencji branżowych, które cieszą się dużą popularnością na rynku. Jedną z organizowanych przez Forum konferencji jest Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych “Rentowny Hotel”, którego pierwsza edycja miała miejsce w 2013 r. Do dnia dzisiejszego odbyło się 7 edycji kongresu, co napawa nas ogromną dumą. W listopadzie 2021 r. odbędzie się kolejna edycja wydarzenia organizowana przez Forum Media Polska.

Działania Pana Bartosza Wróblewskiego, byłego współpracownika Forum Media Polska, polegające na skopiowaniu koncepcji wydarzenia, godzą w interesy Spółki, dlatego Spółka podejmie wszelkie możliwe działania w celu obrony swoich praw. Równocześnie Spółka aktywnie dąży do wyegzekwowania uzyskanego zabezpieczenia.

Przypisy