Dołącz do czytelników
Brak wyników

Hotelowy know-how

14 grudnia 2020

NR 5 (Październik 2020)

Ecolab kontynuuje program wsparcia dla branży hotelarskiej

0 255

Ecolab, światowy lider w dostawie rozwiązań związanych z czystością, higieną i zapobieganiem infekcjom, od początku wybuchu pandemii COVID-19 pomaga hotelom w opracowaniu nowych procedur bezpieczeństwa i zapewnieniu najwyższych standardów sanitarnych. Wdrożenie zaostrzonych protokołów utrzymania czystości jest równie ważne jak poinformowanie o tym gości. Dlatego Ecolab udostępnił również swoim klientom specjalny system identyfikacji wizualnej z hasłem „Czystość, na którą możesz liczyć”.

W dobie pandemii czynnikiem decydującym o wyborze obiektu noclegowego stała się gwarancja przestrzegania reżimu sanitarnego. Coraz więcej hoteli wprowadza własne rygorystyczne standardy higieny, w których opracowaniu  pomagają eksperci z firm dostarczających profesjonalne środki czystości. Zespół ekspertów Ecolab opracował i bezpłatnie udostępnił program Relentless Recovery, obejmujący narzędzia oraz szereg materiałów mających ułatwić hotelom organizację pracy w czasach pandemii, a tym samym zapewnić bezpieczne funkcjonowanie.
Program Relentless Recovery to opracowane przez międzynarodowy zespół ekspertów Ecolab bezpłatne kompendium wiedzy na temat COVID-19. Zawiera materiały szkoleniowe, dostęp do webinarów, gotowe procedury utrzymania czystości i szczegółowe instrukcje dotyczące czyszczenia kluczowych obszarów w środowisku klienta. Hotelarze i restauratorzy znajdą tu też dostosowane do ich działalności plany mycia i dezynfekcji, listy kontrolne w wersji papierowej i elektronicznej czy gotowe do wydrukowania plansze ścienne.
– Nasza rola nigdy nie ograniczała się do dostarczenia skutecznych i wydajnych środków czystości. Przykładamy dużą wagę do kompleksowej obsługi naszych klientów, dostarczając im techn...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • Sześć numerów czasopisma w wersji papierowej,
  • prenumeratę w wersji elektronicznej,
  • pełne archiwum czasopisma online,
  • 4 dostępy do szkoleń / webinariów organizowanych przez redakcję...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy