Dołącz do czytelników
Brak wyników

Poradnik inwestora

14 grudnia 2020

NR 5 (Październik 2020)

IHG Hotels & Resorts otwiera dwa nowe hotele w samym sercu Warszawy

0 204

IHG® Hotels & Resorts, jedna z wiodących marek hotelarskich na świecie, ogłasza otwarcie Crowne Plaza® Warsaw – The HUB oraz Holiday Inn Express® Warsaw – The HUB przy Rondzie Daszyńskiego, w samym centrum prężnie rozwijającej się dzielnicy biznesowej w Warszawie.

Hotele będą częścią The Warsaw HUB – nowo wybudowanego przez Ghelamco Poland, nowoczesnego kompleksu biznesowego, który oferuje unikalne połączenie powierzchni biurowej i handlowej oraz centrum konferencyjnego.
Oba hotele dają wyjątkowy komfort osobom podróżującym służbowo oraz w celach turystycznych, między innymi dzięki temu, że oddalone są zaledwie 15 minut jazdy samochodem od warszawskiego lotniska Chopina, a najbliższa stacja metra – Rondo Daszyńskiego – znajduje się bezpośrednio przy obiekcie i jest połączona bezpośrednim, nowoczesnym przejściem podziemnym.
Crowne Plaza® Warsaw – The HUB jest pierwszym hotelem tej marki w Polsce. To jeden z największych na świecie brandów hotelowych typu upscale, stworzony z myślą o nowoczesnych ludziach podróżujących biznesowo. Zmieniające się środowisko pracy oznacza, że goście szukają ciekawych, elastycznych przestrzeni, w których mogliby przebywać i pracować jednocześnie; specjalnie zaprojektowana przestrzeń nowego hotelu, zapewnia właśnie taką możliwość. Hotel posiada 212 eleganckich pokoi i apartamentów z nowoczesnym designem i niezbędnym dla współczesnych podróżujących, którzy jak nigdy dotąd stawiają na mobilność i możliwość pracy zdalnej, wyposażeniem. W Studio Lounge oferujemy również gościom klubowym przestrzeń do pracy i relaksu.
 


Od kameralnych sal konferencyjnych po spektakularną salę balową: nowoczesne centrum konferencyjne może pomieścić 700 osób i oferuje 30 sal konferencyjnych, które mogą być wykorzystane do indywidualnych spotkań lub sesji wyjazdowych. Każda sala konferencyjna reprezentuje niepowtarzalny styl – niezależnie od tego, czy goście szukają bardziej klasycznego formatu spotkania, zorganizowanego w otoczeniu przytulnych mebli, czy też bardziej dynamicznego i industrialnego charakteru miejsca, ze ścianami z odkrytą cegłą, drewnem i jasnym oświetleniem.
Dzięki programowi IHG Meet With Confidence goście mają możliwość rezerwowania spotkań i imprez z możliwością bezkosztowej anulacji. Niezależnie od potrzeb biznesowych, dedykowany Meetings Director, zapewni, że każde wydarzenie przebiegnie sprawnie i zakończy sie sukcesem.
Goście będą również mieli na miejscu dostęp do dwóch restauracji i baru, a nad menu będzie czuwać sze...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • Sześć numerów czasopisma w wersji papierowej,
  • prenumeratę w wersji elektronicznej,
  • pełne archiwum czasopisma online,
  • 4 dostępy do szkoleń / webinariów organizowanych przez redakcję...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy