Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

30 maja 2022

Jak zapewnić całkowite obłożenie obiektu noclegowego bez prowizji?

0 137

BedBooking, jako producent aplikacji do zarządzania noclegami przez właścicieli apartamentów na wynajem, agroturystyki, hosteli, pensjonatów czy niewielkich hoteli, daje dodatkową możliwość umieszczenia modułu systemu rezerwacji na stronie www lub w social mediach.

Właściciel obiektu noclegowego ogłasza się obecnie na popularnych portalach dla gości. Obowiązkiem nawiązania współpracy z portalami OTA (kanałami sprzedaży na innych stronach www) jest płatność prowizji za każdą rezerwację.

BedBooking jako system do zarządzania rezerwacjami, oprócz aplikacji na telefon, tablet czy dostęp na laptopie, bez pośredników, bez prowizji, ma niezależny od opłat moduł rezerwacji.

Dzięki BedBooking właściciel może sprzedawać zakwaterowanie bez prowizji, system można uruchomić w zaledwie kilka minut, można udostępnić link do rezerwacji za pośrednictwem poczty e-mail, SMS-a lub mediów społecznościowych.
 


Widget systemu rezerwacji od BedBooking można umieścić na każdej stronie www. Bez różnicy czy jest to prosta strona-wizytówka, blog, czy rozbudowana witryna połączona już z innymi systemami. Nawet jeśli zarządzający obiektem noclegowym, nie posiada własnej strony www, może umieścić widget rezerwacji podając link do niego na proflu w mediach społecznościowych lub na banerach czy ulotkach. Umożliwia bezpłatnie swoim gościom dokonanie rezerwacji wakacji.

Dodatkowym ułatwieniem np dla frm wykonujących strony internetowe na platformie Wordpress jest dostępny widget. W przeglądarce Plugin'ów WordPress możesz teraz wybrać widget BedBooking, będący częścią Systemu Rezerwacji.

Dodatkowe informacje o połączeniu widgeta na stronie www https://support.bed-booking.com/hc/pl/articles/4417992161170-Widget-WordPress
https://support.bed-booking.com/hc/pl/sections/360004811779-SYSTEM-REZERWACJI-WI DGET-2-0-

Można wypróbować bezpłatnie taki widget przez 30 dni rejestrując się na stronie https://bed-booking.com/pl/
 

Przypisy