„Just one night’s all we got”. I Bal Branży Eventowej w Rezydencja Luxury Hotel**** 1 kwietnia 2022 r.

Aktualności

1 kwietnia, w Rezydencja Luxury Hotel**** - 4-gwizdkowym hotelu na obrzeżach Aglomeracji Śląskiej – na I Balu Branży Eventowej, spotkały się agencje eventowe z całej Polski.

Pomysł na event zrodził się w głowie Dyrektor Generalnej Ewy Rogali już kilka lat temu. Od 2017 roku w hotelu odbywa się coroczny event dla klientów z branży ślubnej, który cieszy się ogromnym powodzeniem. Świadomość wspólnych korzyści gwarantuje znakomitą frekwencję ze strony klientów, którzy mogą skosztować specjałów rezydencyjnej kuchni i obejrzeć na własne oczy wszystkie elementy bogatej oferty weselnej obiektu, a także ze strony podwykonawców, którzy mogą zaprezentować swoje usługi starannie wyselekcjonowanej grupie Par Młodych. Dla samej Rezydencji możliwość zaprezentowania swoich możliwości w sposób tak bezpośredni – goście mogą wszystkiego skosztować, dotknąć, obejrzeć z bliska oraz porozmawiać bezpośrednio z kucharzami, cukiernikami oraz całą obsługą – przynosi od lat znakomite efekty biznesowe. Podobny event zamarzył się więc dyrekcji oraz właścicielom w sektorze eventów biznesowych.

„Królewska Rezydencja w Piekarach Śląskich” brzmi dla eventowców co najmniej egzotycznie i właściciele obiektu od lat mają tego świadomość. Mimo to, dzięki podkreślaniu dogodnej lokalizacji obok zajadu z Autostrady A1, darmowego parkingu dla 160 aut oraz prezentowaniu imponujących fotorelacji z dotychczasowych eventów hotelowi od lat udaje się regularnie gościć firmy i agencje eventowe z całej Polski. Nadal jednak istnieje przestrzeń i chęć do powiększenia portfolio klientów, zwłaszcza o agencje eventowe i firmy położone poza Aglomeracją Śląską. A że cała załoga Rezydencja Luxury Hotel**** jest absolutnie pewna, że może pod każdym względem konkurować z najlepszymi ośrodkami konferencyjnymi w kraju, zrobiła to sprawdza im się od lat w sektorze wesel – zaprosiła agencje eventowe do siebie i pokazała swój obiekt w całej okazałości, bogactwie i ekstrawagancji.
 


Hotel, który obchodzi w tym roku swój 10 jubileusz, nie tylko zaprosił swoich gości na huczne przyjęcie w stylu Wielkiego Gatsby’ego, ale także ugościł ich w swoich butikowych pokojach. Najlepsi przedstawiciele branży eventowej mogli zrelaksować się po ciężkim okresie pandemii, odpocząć przed zbliżającym się sezonem oraz nawiązać nowe kontakty branżowe.

Feta rozpoczęła się 4-daniową kolacją szefa kuchni, a był to dopiero początek uczty dla podniebienia. Tego wieczoru śląska gościnność połączyła się z pompą przyjęć Wielkiego Gatsby’ego – było więc bogato, ekskluzywnie i przepysznie.

Goście bawili się w Sali Balowej zaaranżowanej przez partnera technicznego Balu – firmę Event 360, mieli okazję obejrzeć pokazy tańca rewiowego z lat 20-stych w wykonaniu Rewii Maraquja, sfotografować się w wyjątkowej scenografii sesji stylizowanej na tą samą epokę oraz zagrać w ruletkę w Winnym Kasynie od firmy Hotel Expert Events. Przez cały wieczór pełny był także parkiet taneczny, którym rządził wyjątkowy duet: DJ Bobas z saksofonistą Sashą Belevychem.

Kulminacyjnych punktem wieczoru było odsłonięcie Bufetów Rezydencji. 6 Bufetów Tematycznych to wyróżnik oferty gastronomicznej tego miejsca. Wybór starannie dobranych przez Szefa Kuchni przysmaków, serwowanych po królewsku na precyzyjnie wystylizowanych bufetach robi wrażenie na każdym gościu, który się z nimi styka. Nie inaczej było na balu - tego wieczoru goście skosztować mogli dwóch najbardziej ekskluzywnych bufetów – Cartiera (słodkości) oraz Portofino (wytrawne przekąski). W szczególności ten pierwszy – pełny jubilerskich słodkości spod ręki Mistrza Cukiernictwa Ryszarda Brola – zapadł wszystkim w pamięć. Był także najczęściej fotografowanym elementem balu.
 


Event zakończył się nad ranem. Goście udali się na spoczynek do butikowych pokoi, a rano mogli posilić się królewskim śniadaniem, z którego słynie Rezydencja Luxury Hotel****. Przez cały czas pobytu goście mogli zwiedzać obiekt, oglądać jego liczne sale, pokoje wraz z apartamentami oraz zaplecze techniczne, które przy organizacji największych eventów jest kluczowe.

Impreza spotkała się z wielkim uznaniem uczestników, a organizatorzy zebrali liczne podziękowania. „Gratuluję pomysłu i inwencji, pięknej aranżacji, doskonałej oprawy artystyczno-muzycznej i jak zawsze też wysmakowanej kuchni. Wraz z żoną bawiliśmy się świetnie i byliśmy jednymi z ostatnich schodzących z parkietu.” – to tylko jeden z licznych przykładów wiadomości, jakie otrzymali pracownicy Rezydencja Luxury Hotel**** po zakończonym balu.

Kolejny – II Bal Branży Eventowej – odbędzie się 24 marca 2023 roku. Nabór do grona Partnerów Balu już się rozpoczął.

 

I Bal Branży Eventowej w Rezydencja Luxury Hotel****

1 kwietnia 2022 r.


Współorganizatorzy

Event 360

Bobas & Sasha

Grupa Taneczna Maraquja

Hotel Ekspert Events

 

Sponsorzy:

Sklep z winami Sommelier

Rafa – Wino

Pernod Ricard SA

Pepsico Polska

Drimpol Sp. z o. o.

Iglomen Sp. z o. o.

As Thon Sp.z o.o

Tomax Sp.z o.o

Grosik

Patyna - Warzywa

Chefs Coulinar

JBB Bałdyga

Spiżarnia Smaków

Zagamix II Sp. J.

Panawit

Przypisy