Konferencja premium – jak przygotować się do konferencji premium, jakie usługi dodatkowe zapewnić gościom?

Konferencje

Kiedy kończy się basic, a zaczyna premium

Właściciele Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej od początku chcieli wyróżniać się urozmaiconą ofertą dla gości. Już lata temu, długo przed wybudowaniem Termy Bania i Hotelu, to na stoku Bania był pierwszy ratrak, pierwsza armatka śnieżna i wreszcie pierwszy, zbudowany własnoręcznie przez właściciela, wyciąg narciarski. Teraz na Resort Bania składa się hotel, termy, stok Bani Ski, Ogród Zabaw Bania Kids, autorskie spa Sielsko Anielsko, Bania Conference Center, muzyczny Klub Bania i powstający właśnie budynek Bania Ski z nową Karcmą Bania inspirowaną alpejskimi restauracjami z apres ski. Stali goście nie wyobrażają sobie letnich pobytów bez plenerowych koncertów Kultury na Bani, których łącznie przez całe wakacje jest ponad 50, a w zasadzie w każdym tygodniu w roku z lobby hotelowego rozbrzmiewa muzyka na żywo. Posiadając tak szeroką usługę, nie będzie przekłamaniem stwierdzenie, że każdy standardowy event w Hotelu Bania jest realizowany na poziomie premium. Dział biznesowy w kontekście bardziej wymagających wydarzeń premium jest w stanie dowieźć event w zakresie niedostępnym dla większości obiektów w Polsce.

POLECAMY

Myśl poza schematem

Ile dokładnie takich samych konferencji co roku przeżyli pracownicy tej firmy czy przedstawiciele tej branży? Czy naprawdę chcielibyście, żeby Wasz hotel wmieszał się w jedno wspomnienie z pracy: co roku w październiku MUSIELIŚMY jechać na targi, ODBĘBNIĆ szkolenie, WYNUDZIĆ się na ciągle tych samych przemówieniach bez polotu? To organizator eventu zarówno po stronie firmy zlecającej, jak i hotelu odpowiada za to, żeby to wspomnienie wyodrębnić do: co roku w październiku jeździliśmy na targi/szkolenia/konferencje, ale raz wreszcie pojechaliśmy do tej Białki i to, co TAM SIĘ WYDARZYŁO! Później wracaliśmy tam co roku, a dzięki pani Agnieszce poznaliśmy całe Podhale tak jak lokalsi. W wakacje wracałam tam z dziećmi, żeby pokazać im ten piękny zakątek Polski. Czy korzystacie z okazji na pozyskanie nowych klientów indywidualnych dzięki dobrze zrealizowanej konferencji?

Co oferuje Twój obiekt

Podstawową grupą celową Hotelu Bania zawsze były rodziny z dziećmi. Dedykowana najmłodszym gościom sekcja Bania Kids obejmująca zewnętrzne i wewnętrzne parki zabaw, w tym strefy dziecięce w Termie Bania, a także bogaty program animacji stale uzupełniany o nowe atrakcje sezonowe to nasza duma i jeden z powodów, dla których goście indywidualni wybierają nasz hotel i do nas wracają. Decydując się na stworzenie profesjonalnego centrum konferencyjnego na 1500 m2 powierzchni, stanęliśmy przed wyzwaniem, jak pogodzić dwa światy klientów – rodzinnego i biznesowego. 
Jedną z reguł, których przestrzegamy bezwzględnie, są sezony. Na Bani zima i lato to czas wyłącznie dla gości indywidualnych. Wprost komunikujemy, że w tych okresach nie ma możliwości realizacji wydarzeń biznesowych, ponieważ wówczas priorytetem jest gość rodzinny. Natomiast w pozostałych częściach roku dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować jak najefektywniejsze i najefektowniejsze eventy dla naszych gości biznesowych. Otwarte w 2020 r. Bania Conference Center to przestrzeń do realizacji targów, konferencji, szkoleń czy kameralnych spotkań w strefach VIP. Podstawowymi narzędziami do pracy z nowym kontrahentem, który do nas trafia, są katalogi opisujące możliwości naszego centrum konferencyjnego oraz oferta przygotowana na podstawie briefu klienta. Nasi partnerzy zwracają uwagę szczególnie na katalog ze specyfikacją techniczną Bania Conference Center. Dzięki niemu przy niestandardowych przedsięwzięciach agencje eventowe od razu są w stanie sprawdzić, czy będą w stanie je zrealizować w danym miejscu, tym samym oszczędzając swój i nasz czas. Przygotowywanie materiałów i wprowadzanie procedur ułatwiających i usprawniających pra...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 elektronicznych wydań,
  • nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma,
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy