Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

17 września 2021

LONDYN – MIASTO INSPIRACJI

0 23

Together World Tour tym razem zatrzyma się w Londynie. 23 września miasto-ikona przywita gości Ideal Standard nie tylko online, ale także fizycznie na wystawie Design London. Swoją premierę będzie miała tam nowa umywalka Tipo-Z z kolekcji Atelier.

Together World Tour to cykl imprez zorganizowanych przez Ideal Standard dla międzynarodowej społeczności architektów i projektantów. Trzecie z sześciu zaplanowanych wydarzeń odbędzie się już 23 września w Londynie. Dwa poprzednie miały miejsce w Mediolanie oraz Berlinie i podczas każdego ze spotkań swoją premierę miała nowa kolekcja wyposażenia łazienki Ideal Standard. Podczas londyńskiej imprezy po raz pierwszy zostanie pokazana nowa umywalka Tipo-Z, flagowy produkt z linii Atelier. Podobnie jak poprzednie kolekcje (Linda-X oraz Extra) Tipo-Z zaprojektowana została przez włoskie studio projektowe Palomba Serafini Associati i estetycznie sięga do  wzorniczego dziedzictwa marki. To posągowa, monolityczna forma, w której nowoczesność spotyka się z tradycją. 

W przypadku spotkania w Londynie ważną zmianą jest to, że w  wydarzeniu TWT będzie można uczestniczyć nie tylko online, ale również osobiście. Firma Ideal Standard jest uczestnikiem wydarzenia projektowego Design London (22-25 września), gdzie będzie prezentować nową umywalkę Tipo-Z oraz inne produkty z kolekcji Atelier. Zapraszamy na stoisko E6.  
 

Wybór Londynu na kolejne spotkanie Ideal Standard jest nieprzypadkowy. Każde z miast w których zatrzymuje się Together World Tour jest ważnym ośrodkiem dla światowego designu, kultury i sztuki. Londyn, ze swoją mieszanką kultur i tradycji, z pewnością wprowadzi do planu wzorniczej podróży Ideal Standard rytm i energię.


Aby zarejestrować się na na spotkanie online w Londynie oraz obejrzeć poprzednie wydarzenia zapraszamy na stronę www.togetherworldtour.com

O Ideal Standard International


Ideal Standard International jest jednym z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości wyposażenia łazienek do wnętrz prywatnych i publicznych. Prywatne przedsiębiorstwo, z siedzibą w Brukseli w Belgii, zatrudnia około 9000 osób i posiada 16 zakładów produkcyjnych, obsługujących ponad 100 krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Wykorzystując najnowsze technologie i współpracując ze światowej klasy projektantami, firma koncentruje się na opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań łazienkowych w wielu kategoriach produktów, takich jak: ceramika łazienkowa, baterie i armatura, kąpiel i wellness oraz meble i akcesoria. Produkty sprzedawane są pod silnymi międzynarodowymi i lokalnymi markami, takimi jak Ideal Standard, Armitage Shanks (UK), Sottini (UK), Porcher (Francja), Ceramica Dolomite (Włochy) i Vidima (Europa Wschodnia).

Przypisy