NapoleonCat wprowadza planowanie treści i zarządzanie komentarzami do postów i reklam na TikToku (i ułatwia życie agencjom social media)

Wiadomości z branży

Polskie narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi NapoleonCat od teraz umożliwia planowanie i automatyczną publikację treści na TikToku oraz zarządzanie komentarzami na tej platformie, również pod TikTokowymi reklamami. A agencje social media prowadzące wiele kampanii reklamowych na TikToku oddychają z ulgą, wreszcie mogąc łatwo włączyć go do standardowych procesów w zespole i oszczędzić przy tym mnóstwo czasu i energii.

Obsługa komentarzy pod reklamami w social mediach bywa problematyczna – zwłaszcza jeśli prowadzisz komunikację dla wielu klientów na wielu kontach jednocześnie. Staje się to dużo łatwiejsze, jeśli masz pod ręką narzędzie, które zbiera wszystkie komentarze w jedno miejsce, z którego możesz na nie odpowiadać lub je usuwać, bez zaglądania pod każdą reklamę osobno. Teraz z NapoleonCat można to zrobić również na TikToku.
Po podłączeniu konta na TikToku oraz konta reklamowego na TikToku do platformy
NapoleonCat można:

POLECAMY

  • moderować komentarze i subkomentarze z TikToka w jednej wygodnej skrzynce wraz z komentarzami z innych mediów społecznościowych oraz recenzjami Google dla wielu lokalizacji;
  • zarządzać komentarzami i subkomentarzami do reklam na TikToku wraz z komentarzami do reklam na Instagramie i Facebooku, w tym odpowiadać na nie, ukrywać i usuwać;
  • publikować treści na wielu kontach jednocześnie, w tym np. od razu na Tik...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 elektronicznych wydań,
  • nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma,
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy