Nowe wnętrza Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Wiadomości z branży

Nowe wnętrza Golden Tulip Międzyzdroje Residence Golden Tulip Międzyzdroje Residence należący do Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego przeszedł modernizację przestrzeni wspólnych lobby, restauracji oraz baru. Głównym celem było stworzenie nowoczesnej, funkcjonalnej i komfortowej przestrzeni, wpisującej się w DNA marki Golden Tulip.

– Jesteśmy na rynku już 10 lat i od zawsze komfort wypoczynku naszych gości był dla nas najważniejszy, dlatego chcemy się rozwijać i udoskonalać nasze wnętrza. Modernizacja przestrzeni wspólnych miała na celu przede wszystkim zmianę układu przestrzeni obiektu, tak aby nasi goście mogli w pełni ją wykorzystać przy jednoczesnym zachowaniu swobody i harmonii. Międzyzdroje to jedna z najbardziej popularnych nadmorskich miejscowości, dlatego zachęcamy wszystkich do wypoczynku w naszym obiekcie – zaznacza Anna Rychłowska, zastępca Dyrektora Golden Tulip Międzyzdroje Residence.

POLECAMY


Za realizację projektu odpowiedzialna była firma Serwis Andrzej Łęgowski, zajmująca się od wielu lat modernizacjami powierzchni w obiektach turystycznych. Projekt miał za zadanie zm...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 elektronicznych wydań,
  • nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma,
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy