„Nowy gracz na rynku technologii informatycznych w hotelach i nie tylko…”

Aktualności

NextCare – spółka specjalizująca się we wszelkich aspektach związanych z nowoczesną technologią informatyczną w branży hotelowej i gastronomicznej, z przytupem wkracza na rynek oferując kompleksowe usługi typu „one stop shop”.

NextCare to nowy gracz na rynku, spółka z całkowicie polskim kapitałem, skupiająca swoje usługi na szeroko pojętej technologii informatycznej niezbędnej do efektywnego prowadzenia obiektów hotelowych i gastronomicznych. Aby sprostać wszystkim wyzwaniom, jakie w erze dynamicznego rozwoju technologii stoją przed właścicielami i menagerami obiektów, NextCare w jednym miejscu zgromadził liderów rynku IT i najlepszych praktyków z branży hotelowej, którzy dzięki doświadczeniu operacyjnemu doskonale rozumieją potrzeby końcowych odbiorców oferowanych rozwiązań. Już w pierwszych miesiącach działalności zaowocowało to zaufaniem kilkudziesięciu klientów z sektora hotelowego i gastronomicznego. Po zdobyciu serii certyfikatów, NextCare uzyskał tytuł partnera Oracle - jednego z największych dostawców oprogramowania dla hoteli i gastronomii  - otrzymując prawo do odsprzedaży licencji.

„Zauważyliśmy, że problemem branży jest mało elastyczna oferta, często to Klient musiał  dostosowywać się do produktu, a nie produkt do Klienta. Dodatkowe kłopoty generowało rozdzielenie poszczególnych zakresów prac i dostaw na różne podmioty, co często skutkowało opóźnieniami, dodatkowymi kosztami czy problemem z integralnością systemu jako całości. Dlatego w NextCare stawiamy na kompleksowość, elastyczność i praktyczność rozwiązań.  Nasza oferta skierowana jest  do wszystkich obiektów, niezależnie od wielkości, standardu, lokalizacji czy przynależności do sieci. Dzięki współpracy z wieloma różnymi dostawcami jesteśmy w stanie zaoferować usługi szyte na miarę, proponując rozwiązania każdorazowo dostosowane do indywidualnych potrzeb obiektu i Klienta. Jako jedyni na rynku obsługujemy cały proces od A do Z. ” – komentuje Bożena Szpytma – Prezes NextCare.

Działalność firmy obejmuje planowanie i wybór poszczególnych systemów i ich dostawców, przeprowadzenie procesu zamówień, wdrażania i instalacji, a także wsparcie i obsługę powdrożeniową. W ofercie NextCare znajduje się m.in. infrastruktura i rozwiązania internetowe oraz audiowizualne, TV, oznakowanie cyfrowe, systemy kontroli dostępu,  zarządzania budynkiem, systemy POS i PMS, magazynowe czy systemy zarządzania przychodem, a także różnego rodzaju rozwiązania mobilne.

„W dzisiejszych czasach technologia odgrywa kluczową rolę w prowadzeniu efektywnego biznesu hotelowego czy gastronomicznego. Nie da się już zarządzać obiektem bez odpowiedniego sprzętu i niezbędnych systemów operacyjnych. Technologia jest z nami od momentu ustalania cen, rezerwacji, obsługi, czy rozliczania gości. Odgrywa kluczową rolę w zarządzaniu operacyjnym, zarządzaniu personelem, a także zarządzaniu budynkiem, bezpośrednio wpływając na optymalizację kosztów. Zaprojektowanie, wdrożenie i obsługa efektywnego, kompatybilnego i kompleksowego środowiska technologicznego złożonego z wielu mniejszych produktów i systemów jest niezwykle skomplikowane i dlatego w NextCare proponujemy holistyczną ofertę „one stop shop”, opartą na współpracy z najlepszymi producentami i dostawcami nowych technologii” – dodaje Patrick Kloszewski – Partner w NextCare.

Więcej informacji: www.nextcare.pl

Przypisy