Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

14 czerwca 2022

Nowy serwis na polskim rynku - Emoti.pl - zaprasza do współpracy

0 129

Emoti.pl to nowy serwis na polskim rynku, oferujący vouchery na pobyty w różnych częściach Polski i Europy. Emoti to różne obiekty - od nowoczesnych hoteli ze SPA i bogatą ofertą masaży, przez Medical SPA i sanatoria, aż do klimatycznych miejsc, znajdujących się blisko natury. Teraz serwis otwiera się na współpracę z licznymi Partnerami Biznesowymi.

Emoti.pl jest częścią Emoti Group, która ma ugruntowaną pozycję na rynku polskim, litewskim, łotewskim, estońskim i fińskim. Należy do niej między innymi WyjątkowyPrezent.pl. Emoti.pl jest serwisem łączącym rynek hotelowy z bezpośrednimi klientami.

Nowy portal z misją

Na tle polskich i europejskich serwisów do rezerwacji pobytów, Emoti.pl tworzy i zajmuje nową niszę. To serwis sprzedający m.in. vouchery na pobyty, które świetnie sprawdzają się na prezent dla siebie i innych.

Oprócz agregatora ofert hoteli, jest portalem, który u podstaw swojego biznesu położył troskę o zielone płuca Ziemi.
 


“Inspiracją biznesową stali się dla nas Douglas i Kristine Tompkins, którzy razem posadzili 8900 km² lasu, z którego stworzyli prywatny park narodowy go rządowi Chile. Wierzę, że zmianę zaczyna się od nas samych. Dlatego postanowiłem poprowadzić biznes, dzięki któremu zazieleniamy planetę” - opowiada CEO Emoti.pl, Michał Kaleta.

Jednym z pierwszych działań na rzecz zazielenienia planety stała się współpraca Emoti z Fundacją “Las na Zawsze”, dzięki której każdy sprzedany pobyt przekłada się na 1 m2 posadzonego lasu.
 


Czas na nowych Partnerów

Po pierwszych miesiącach budowania biznesu, Emoti.pl otwiera się na współpracę z Partnerami. “Emoti.pl rozbudowuje dynamicznie swoją ofertę, dlatego aktywnie szukamy Hoteli, Apartamentów,  Willi,  Sanatoriów   i Medical  SPA,   ośrodków  wypoczynkowych.  Cenimy długofalowe i partnerskie relacje, w których dbałość o jakość współpracy przekłada się na sprzedaż” - mówi Radosław Przybyszewski, Business Development Manager Emoti.pl.
 


Emoti.pl stara się zapewniać jak najszerzą ofertę bezpośrednim Klientom, dlatego wśród ofert są hotele i aparthotele, Medical SPA i inne obiekty w mieście, nad morzem, w górach, blisko natury, a nawet zagranicą. To miejsce nie tylko dla spragnionych wakacji dla siebie i bliskich. Emoti skupia się także na dostarczaniu wyjątkowego odpoczynku w postaci voucherów prezentowych, posiadając w swojej ofercie również karty podarunkowe i opcję podarowania pobytów w prezencie.
 


Sama obecność na stronie Emoti.pl to, oczywiście, nie wszystko, co uzyskują potencjalni Partnerzy.
 


“Z jednej strony zapewniamy bezpośrednią obsługę account managera, z drugiej - szeroki wachlarz działań marketingowych: dedykowane newslettery, wsparcie sprzedaży poprzez posty w mediach społecznościowych Emoti - na Instagramie i Facebooku, specjalne akcje marketingowe i PRowe.” - tłumaczy Radosław Przybyszewski, Business Development Manager Emoti.pl.

Przypisy