Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

13 listopada 2020

Odkrywanie Sopotu na nowo z Polskim Bonem Turystycznym

15

W ostatnim czasie Sopocka Organizacja Turystyczna nawiązała współpracę z Polską Organizacją Turystyczną w obszarze promocji sopockich obiektów i firm, realizujących płatność Polskim Bonem Turystycznym. Na portalu www.visit.sopot.pl uruchomiona została dedykowana zakładka, zawierającą spis takich podmiotów z Sopotu. Zakładka jest na bieżąco aktualizowana, a podmioty są dodatkowo przez nas weryfikowane, w zakresie niezbędnych wpisów do ewidencji miejskich.

Spędź rodzinne wakacje lub bezpieczny weekend w nadmorskim kurorcie z Polskim Bonem Turystycznym. Spacer po plaży, joga w parku, wycieczki rowerowe w sopockich lasach, zabawa w aquaparku, spotkanie z historią i kulturą miasta w muzeum i galerii sztuki. Bezpieczny nocleg w Sopocie gwarantują nowoczesne i komfortowe hotele oraz klimatyczne apartamenty z widokiem na morze. Sopockie kawiarenki i restauracja zabiorą cię w kulinarną podróż po Europie.  
 
Czy wiesz że w Sopocie mamy najczystsze powietrze w Polsce? Spacery nad morzem jesienią i zimą to rekonwalescencja dla całego organizmu. Warto odkrywać Sopot przez cały rok, zwłaszcza, że sopockie hotele przygotowały specjalne pakiety na każdą porę. Jesienna odnowa, ferie bez smogu, Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok w Sopocie czy krótki rodzinny weekend nad morzem - okazji na wykorzystanie Bonu Turystycznego jest naprawdę mnóstwo.

Aby ułatwić turystom znalezienie odpowiedniego dla nich obiektu, Sopocka Organizacja Turystyczna przygotowała dedykowaną stronę na portalu www.visit.sopot.pl, na której w łatwy sposób można przeglądać oferty obiektów, które honorują płatność bonem. Oferta jest niezwykle różnorodna. Od pięciogwiazdkowych hoteli przez apartamenty z widokiem na Bałtyk, po pokoje gościnne i campingi. Na stronie można znaleźć również oferty organizatorów wycieczek i obozów dla dzieci i młodzieży – łącznie mamy aż 62 obiekty honorujące płatność bonem w Sopocie.  
 
Bon Turystyczny, to forma wsparcia polskich rodzin w sytuacji osłabienia gospodarki przez pandemię COVID-19. Bon wynosi jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia oraz jedno dodatkowe świadczenie w formie uzupełnienia bonu, w wysokości 500 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Za pomocą bonu można dokonać płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne. Bon jest ważny do końca marca 2022 roku. Bon działa jak wirtualna portmonetka. Nie trzeba wydać całej kwoty na raz. Można także dopłacić i dzięki temu dokupić dodatkową noc w obiekcie noclegowym. 
 
Organizatorem akcji promocyjnej jest Sopocka Organizacja Turystyczna we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną. Pobyt w Sopocie z Polskim Bonem Turystycznym można zarejestrować na stronie https://visit.sopot.pl/bon-turystyczny/ 

Przypisy