Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

22 kwietnia 2020

NR 5 (Wrzesień 2019)

Projekt Moje Hotele – nagradzaj lojalnych gości i zwiększ swoje przychody

86

Z ciekawą inicjatywą wyszła ostatnio firma Hotele i Gastronomia PLUS, od wielu lat realizująca kompleksową ofertę szkoleniową dla sektora HoReCa. Firma ta wdrożyła projekt Moje Hotele. To kompleksowy i innowacyjny – jak zapewniają pomysłodawcy – program lojalnościowy, adresowany do niezależnych hoteli, restauracji i mniejszych obiektów noclegowych. 

Moje Hotele to pomysł na to, jak otrzymać więcej za pobyty w hotelach i restauracjach w całej Polsce. Każdy wydana złotówka to zebrane punkty na karcie, które można wymienić na atrakcyjne nagrody. Twórcy projektu gwarantują dostęp do specjalnych ofert. Dodatkowo w pakiecie korzyści, będąc uczestnikiem programu, otrzymasz na drogę butelkę wody mineralnej, a Twoje dziecko pysznego lizaka.
– Program lojalnościowy dla hotelarzy chodził mi po głowie już od kilku lat – mówi Piotr Tabor, prezes firmy Hotele i Gastronomia PLUS, pomysłodawca projektu. – Ideą Moich Hoteli jest to, by w programie zyskiwali i hotelarze, i goście. Ci pierwsi mogą liczyć m.in. na niższe koszty pozyskiwania rezerwacji i utrzymania gości, a goście – na atrakcyjny pakiet nagród i wyjątkowe oferty noclegów już od 1 zł.

Moje Hotele to program szczegółowo opracowany pod kątem naliczania punktów, katalogu nagród, a także narzędzi do zarządzania i promocji projektu. Każda wydana przez gościa złotówka to zebrane punkty na karcie, które może on wymienić na atrakcyjne nagrody. Co ważne, punkty naliczane są wyłącznie za zrealizowane transakcje, a rezerwacje muszą zostać dokonane w kanale direct booking.

Program lojalnościowy to bardzo ważny, ale jednocześnie złożony element strategii sprzedażowej i marketingowej. Dzięki dobrze opracowanemu programowi goście czują się zauważeni i docenieni, co przekłada się na ich satysfakcję i postrzeganie marki hotelu czy lokalu. 

– A zado...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • Sześć numerów czasopisma w wersji papierowej,
  • prenumeratę w wersji elektronicznej,
  • pełne archiwum czasopisma online,
  • 4 dostępy do szkoleń / webinariów organizowanych przez redakcję...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy