Rentowny Hotel coraz bliżej. Nie możesz tego przegapić

Zapowiedź Aktualności
Już 25 kwietnia 2018 organizujemy 5. edycję Ogólnopolskiego Kongresu Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych Rentowny Hotel. Wydarzenie to na dobre wpisało się w kalendarz ogólnopolskich wydarzeń hotelarskich. W tym roku odbędzie się w Złotych Tarasach w Warszawie.

Organizowany przez nas po raz piąty Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych jest największym wydarzeniem w branży hotelarskiej w Polsce. Gromadzi w jednym miejscu właścicieli i menedżerów hoteli: prezesów i członków zarządów spółek hotelarskich, szefów sprzedaży i marketingu. #RentownyHotel to jedyna konferencja w Polsce, podczas której uczestnicy dowiedzą się, jak pozyskać nowych gości bez zbędnych kosztów, otrzymają także Certyfikat Uznania Branży Hotelarskiej. Tylko u nas, specjalnie dla uczestników kongresu, odbędzie się premierowa prezentacja raportu „Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych 2018"!

POLECAMY

Dlaczego powinieneś przyjechać na nasz kongres? Dowiesz się, jak skutecznie pozyskiwać gościa indywidualnego i biznesowego, a także poznasz pomysły na nowego gościa w Twoim hotelu i będziesz mógł dobrze przygotować swój obiekt na ich specyficzne wymagania. Poznasz minimum pięć sposobów, które wypromują w sieci zarówno duży, jak i mały hotel. Wiedza zostanie przekazana na przykładzie analizy dobrych i złych praktyk branżowych. Zastanawiasz się, jak tworzyć i prezentować klientom ofertę biznesową hotelu? Podczas kongresu otrzymasz wskazówki od ekspertów, którzy podpowiedzą Ci, jak kalkulować i przedstawiać ceny oraz rabaty.

Podczas wydarzenia poruszymy również temat częstej rotacji pracowników i podpowiemy, jak ich motywować oraz jak skutecznie radzić sobie z kryzysami w zespołach o różnej wielkości. Poznasz sprawdzone systemy motywacyjne dla zespołów o zróżnicowanych kompetencjach. Eksperci z branży wyjaśnią też, co możesz zrobić od zaraz, żeby kształtować tylko pozytywne opinie pracowników o hotelu – tak, żeby sami chcieli u Ciebie pracować. Przy tym temacie należy poruszyć także wątek szybkiej i skutecznej rekrutacji krok po kroku, czyli jak i gdzie się ogłaszać oraz w jaki sposób rozmawiać z kandydatem, aby dobrze ocenić jego predyspozycje i zainteresować go współpracą.

Nie zabraknie również przykładów obiektów hotelowych, które maksymalnie wykorzystują swoją specyfikę i lokalizację do tworzenia ofert specjalnych. Przedstawimy Ci tajniki kalkulowania ofert, które będą zawsze rentowne, ponieważ uwzględniają wszystkie niezbędne typy kosztów. Dowiesz się m.in., jaki zwrot z inwestycji trzeba założyć oraz w jakim okresie czasu, żeby nie przeinwestować i zarabiać. Spojrzymy na koszty pod kątem biznesowym, czyli gdzie szukać realnych oszczędności bez utraty jakości. Ponadto wyjaśnimy, jak poprawić reputację hotelu i umiejętnie zarządzać opiniami gości w internecie, aby niepotrzebnie nie tracić sprzedaży.

Kongres to przede wszystkim jednak ludzie i inspirujące spotkanie. Za poszczególne bloki tematyczne odpowiadać będą starannie dobr...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 elektronicznych wydań,
  • nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma,
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy