Rowery spinningowe w Twoim hotelu: magnes na aktywnych gości

Aktualności

Wybierz rowery ICG – perfekcyjna biomechanika i skuteczny, wciągający trening.

Rowery indoor cycling ( inaczej spinningowe) marki ICG® w Twoim hotelu to doskonały sposób na kreowanie doświadczeń klienta. Oprócz wielu unikalnych funkcji konstrukcyjnych, które docenią najbardziej wymagający entuzjaści treningów rowerowych, ICG to cały spójny system, który wywinduje wrażenia treningowe Twoich gości hotelowych na najwyższy poziom.  W jaki sposób? Poprzez dostępne w modelach rowerów ICG  – w IC5, IC6, IC7 i IC8 – konsole TFT, współpracujące z dedykowaną darmową aplikacją ICG App ( dostępną na urządzenia Android i iOs) oraz wyjątkowym systemem treningowym Coach by Color®

Spersonalizowany trening i system Coach by Color® na rowerach ICG

Coach By Color® -  to przewodnik  po intensywności treningu wyświetlany w 5 kolorach. Użytkownik z łatwością odczyta parametry treningowe i poziom wysiłku. Strefy oznaczone kolorem wskazują indywidualnej wartości FTP ( mocy). Trening bazujący na wartości mocy oraz tętna jest  profesjonalistów i początkujących. Ten system znakomicie motywuje do wysiłku i monitorowania postępów treningowych. Z kolei nowatorski, wielokrotnie nagradzany na prestiżowych eventach przyciągający wzrok design rowerów ICG idzie w parze z funkcjonalnością i doskonałą biomechaniką.
 


Trening pod kontrolą – niezapomniane sesje rowerowe

W efekcie sesja treningowa na rowerze ICG przypomina jazdę na rowerze szosowym z wieloma dodatkami, które uatrakcyjniają trening.  100-stopniowy opór magnetyczny, ergonomiczną kierownicę, pedały SPD, wiele regulacji ustawień kierownicy i siodełka, oraz kompatybilność z  aplikacją ICG  App to tylko niektóre z atutów treningu na rowerach spinningowych ICG. W aplikacji można zapisywać treningi i śledzić postępy, a także korzystać z gotowych treningów, dla początkujących i zaawansowanych.

Tak działa aplikacja ICG APP
 


Indoor Cycling w hotelu dla kogo i gdzie?

Spinning jest dla każdego. Wśród licznych zalet treningu na rowerze spinningowym najważniejsze to  poprawa wytrzymałości, trening bezpieczny dla stawów, znakomity na odchudzanie ( pogromca kalorii), wzmocni pośladki i uda, angażuje mięśnie tułowia i poprawia humor. Rowery spinningowe marki ICG  – światowego lidera w zakresie rozwiązań treningu indoor cycling możesz wstawić do Twojej hotelowej siłowni, ale też do pokoju hotelowego. Gwarantujemy, że Twoi goście, spragnieni skutecznego treningu, będą w pełni usatysfakcjonowani.
 Skontaktuj się z nami, podpowiemy Ci rozwiązania dla Twojego obiektu

j.grabowski@globalbefit.com  +48 733 354 511

www.globalbefit.com

Zapraszamy na nasze media społecznościowe

www.facebook.com/globalbefit

www.instagram.com/globalbefit

Przypisy