Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

6 lipca 2022

Srebrna era w hotelarstwie – rusza program Hotele Przyjazne Wiekowi

0 97

Ponad 14 mln Polaków ma 50 lat i więcej, co stanowi ponad 38 procent mieszkańców naszego kraju, a osób po 60. roku życia mamy już ponad 9 mln. Jesteśmy jednym z najszybciej starzejących się społeczeństw w Europie, co oznacza, że przybywa osób starszych a rodzi się coraz mniej dzieci.

To zjawisko powoduje zmiany na wielu rynkach. Hotelarze również dostrzegli potencjał tzw. srebrnego klienta i podjęli współpracę w Krajowym Instytutem Gospodarki Senioralnej oraz OK SENIOR®. W wyniku szeregu spotkań warsztatowych strony wypracowały Program Hotele Przyjazne Wiekowi.

W dniu 7 lipca 2022 r. o godzinie 11:30, odbędzie się premiera programu dla hotelarzy OK SENIOR® - Hotele Przyjazne Wiekowi, który łączy klientów 50+ z hotelami. Jest to również proces certyfikacji, który pozwala wyróżnić te hotele, które faktycznie odpowiadają oczekiwaniom dojrzałych gości.

Już 7 lipca, w czwartek odbędzie się premierowe spotkanie on-line tych dwóch światów - społeczności osób dojrzałych oraz hotelarzy.

Zapraszamy serdecznie!

Link do wydarzenia:

https://abcsenior.com/webinars/hoteleprzyjaznewiekowi/

Co się wydarzy podczas spotkania?

  1. Przedstawienie Programu Certyfikacji OK SENIOR® Hotele Przyjazne Wiekowi
  2. Spotkanie z Prezesem Jackiem Urbańczykiem, pierwszym Hotelarzem w Polsce, którego Hotel Prezydent w Krynicy Zdrój otrzymał znak jakości OK SENIOR® Hotel Przyjazny Wiekowi
  3. Ponadto przedstawione zostaną zasady działania programu certyfikacji Hotele Przyjazne Wiekowi, dowiemy się oraz na czym polega KLUB OK + i korzyści z niego wynikające.

Wydarzenie jest bezpłatne dla każdego uczestnika.

W międzyczasie warto odwiedzić stronę programu www.HotelePrzyjazneWiekowi.pl

Przypisy