Dołącz do czytelników
Brak wyników

Poradnik inwestora

14 grudnia 2020

NR 5 (Październik 2020)

W Marriotcie działa rezerwacja na… oko

0 403

Hotel AC by Marriott Wrocław jako pierwszy na świecie udostępnił usługę płatności okiem PayEye swoim klientom. Branża hotelowa mimo pandemii stawia na rozwój i nowe technologie – automatyczne dezynfekcje, meldowanie on-line oraz otwieranie drzwi smartfonem to tylko część z nich. A historia zatoczyła krąg, ponieważ to Marriott (Warszawa) kilkadziesiąt lat temu jako pierwszy hotel w Polsce wprowadził płatność kartą.

AC Hotel Wrocław mieści się w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy w samym sercu Wrocławia, tuż obok Narodowego Forum Muzyki.
– Sama marka AC by Marriott lokuje się w czterogwiazdkowym segmencie lifestyle i jest otwarta na nowe technologie. Nasi goście mają możliwość check-inu oraz check-outu online, mogą również otwierać drzwi swoich pokoi własnym telefonem, co ułatwia specjalna aplikacja. Teraz robimy kolejny krok i wprowadzamy płatności okiem. Innowacje doskonale wpisują się nie tylko w DNA naszej działalności, ale również w potrzeby naszych klientów. A ci podążają za nowościami i chętnie korzystają z nowinek technicznych zwłaszcza w czasie pandemii – mówi Aneta Jeton-Szotek, dyrektor generalna wrocławskiego AC Hotel by Marriott.
Sieć Marriott od zawsze kojarzyła się nie tylko z luksusem, ale też innowacjami. Pierwszy terminal do płatności bezgotówkowych kartą został zainstalowany właśnie w Hotelu Marriott w Warszawie w 1992 r. Od dziś wrocławski hotel działający w sieci Marriott jest pierwszym hotelem na świecie, w którym można już zapłacić jednym spojrzeniem.
– Płatność, którą możemy zrealizować bez konieczności posiadania portfela, karty, t...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • Sześć numerów czasopisma w wersji papierowej,
  • prenumeratę w wersji elektronicznej,
  • pełne archiwum czasopisma online,
  • 4 dostępy do szkoleń / webinariów organizowanych przez redakcję...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy