Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

6 listopada 2020

W Wiśle zostanie otwarty 5-gwiazdkowy Hotel Crystal Mountain

107

W pierwszym kwartale 2021 roku, na zboczu Bukowej Góry w Wiśle zostanie otwarty 5-gwiazdkowy Hotel Crystal Mountain. To już ósmy obiekt hotelowy Grupy Górskie Resorty z 491 pokojami, największym na Śląsku hotelowym Aquaparkiem i salonem Dr Irena Eris Beauty Partner oraz centrum biznesowym, oferującym 900 mkw. przestrzeni konferencyjnej.

Nowa inwestycja usytuowana na wysokości 550 m n.p.m., to połączenie nowoczesności z dużą ilością przeszkleń oraz rozmaitych udogodnień, z bliskim sąsiedztwem natury oraz wspaniałych atrakcji turystycznych i miejsc idealnych do aktywnego wypoczynku. Bryła budynku podzielona została na trzy rozwidlające się sekcje mieszkalne schodzące wzdłuż stoku, które połączone są wspólnym zapleczem funkcjonalnym. Rozmieszczenie budynków i obrócenie wszystkich pokoi pod kątem 45 stopni, gwarantuje możliwość podziwiania pięknych widoków na góry z każdego pokoju, natomiast ich fasada pozwala gościom zachować maksymalną prywatność i jednocześnie nadaje bryle i elewacji charakterystycznego kryształowego wyglądu.

Obiekt oferuje szereg atrakcji takich jak Aquapark Blue Lagoon z basenem pływackim Black Pool, zewnętrznym bezkresnym basenem „Infinity”, zjeżdżalniami i Rwącą Rzeką, wannami z jacuzzi, strefą saun rytualnych, suchych, infrared i parowych oraz brodzikami dla dzieci z Żółtą Łodzią Podwodną. Ponadto do dyspozycji gości zostanie oddana nowoczesna strefa fitness, Salon Kosmetyczny Dr Irena Eris Beauty Partner, Club Level One, a także Kids Club oraz Game Room, specjalnie stworzone dla najmłodszych gości hotelowych. Z lobby hotelowego, dzięki panoramicznym oknom, goście będą mogli podziwiać góry, a w dwóch restauracjach - Panorama i Crystal, mogących ugościć 750 osób jednocześnie, będzie można posmakować dań regionalnych i międzynarodowych. Hotel nie zapomniał też o gościach biznesowych, oddając do ich dyspozycji kilka sal konferencyjnych, mogących pomieścić do 1000 uczestników. Samochód natomiast będzie można bezpiecznie zostawić na jednym z 4 poziomów parkingu podziemnego.

Z tak szeroką ofertą atrakcji na poziomie premium, pięciogwiazdkowy Hotel Crystal Mountain poszerza bazę turystyczną i biznesową Wisły, wpisując się w krajobraz Beskidu Śląskiego.

Przypisy