Wybierz najpiękniejszy widok w polskich górach i wygraj 500 zł na wyjazd z Travelist.pl

Aktualności Turystyka

Jest wiele powodów, dla których tak chętnie wędrujemy po górach. Jednym z nich są piękne widoki. Gdzie znaleźć te, które najbardziej zapierają dech w piersiach? Redakcja Magazynu Travelist wspólnie z internautami postanowiła stworzyć Ranking Najpiękniejszych Widoków w Polskich Górach. W ramach głosowania może wskazać trzy ulubione miejsca. Dodatkowo każdy, kto wyśle zdjęcie powiązane z tematem konkursu, ma szansę na wygranie bonu o wartości nawet 500 zł do wykorzystania na portalu Travelist.pl. Głosowanie trwa do 25 października.

Zagłosuj i wygraj bon na wymarzony wyjazd

POLECAMY

Travelist.pl to portal rezerwacyjny oraz internetowy magazyn podróżniczy, który od ponad 10 lat inspiruje do odkrywania niezwykłych miejsc w Polsce oraz poza jej granicami. Szczególnym zainteresowaniem zarówno użytkowników, jak i mediów cieszą się publikowane tam rankingi - przede wszystkim coroczny Ranking Polskich Plaż, ale też ranking term, aquaparków czy ośrodków narciarskich.

Zdecydowaliśmy, że tej jesieni wspólnie z naszymi czytelnikami wybierzemy najbardziej oszałamiający widok, jaki możemy zobaczyć, wędrując po rodzimych szlakach. Mały Staw przy kultowym Schronisku Samotnia w Karkonoszach, krajobraz rozciągający się z Gubałówki, a może panorama z Turbacza w Gorcach? Przyznam, że i w naszej redakcji głosy są mocno podzielone. Dlatego do 25 października czekamy na głosy internautów, które pozwolą nam wyodrębnienie TOP 10 widoków – mówi Marek Świrkowicz, redaktor naczelny Magazynu Travelist. Jak dodaje – Na uczestników czeka także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Wystarczy, że po oddaniu głosu w ankiecie prześlą kreatywne zdjęcie, które ich zdaniem najlepiej oddaje piękno polskich gór.

Głosowanie w ramach Rankingu Najpiękniejszych Widoków w Polskich Górach potrwa do 25 października. Każdy może oddać głos maksymalnie na 3 lokalizacje. Ponadto wszyscy chętni mają okazję wziąć udział w konkursie, dołączając zdjęcie najlepiej oddające piękno polskich gór. Autorzy trzech najciekawszych zostaną nagrodzeni środkami do wykorzystania w serwisie Travelist.pl: 500 zł za I miejsce, 300 zł za II miejsce i 200 zł za III miejsce. Wyniki zostaną ogłoszone 31 października.

Głosowanie odbywa się na stronie: https://promocje.travelist.pl/ranking-widokow-w-gorach.

Przypisy