Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wiadomości z branży

11 grudnia 2020

NR 5 (Październik 2020)

Wyjątkowa edycja Kongresu Rentowny Hotel w Hotelu Bania

0 324

Redakcja magazynu „Biznes Hotel” po raz siódmy zorganizowała Ogólnopolski Kongres Właścicieli i Managerów Hoteli i Obiektów Hotelowych Rentowny Hotel. Tym razem wydarzenie trwało dwa dni i odbyło się w malowniczej Białce Tatrzańskiej w HOTELU Bania **** Thermal & Ski . Zapraszamy do przeczytania relacji z tego wyjątkowego eventu.

Przez sześć edycji Kongres Rentowny Hotel był wydarzeniem jednodniowym z prelekcjami i debatami eksperckimi. W tym roku postanowiliśmy zapoczątkować nową formułę tego eventu i zaprosiliśmy branżę hotelarską na dwa dni wypełnione merytoryką. Wiedzieliśmy, że miejsce, w którym odbędzie się kongres, powinno charakteryzować się niepowtarzalnym klimatem. Hotel Bania w Białce Tatrzańskiej idealnie wpisywał się w to, jaki efekt chcielibyśmy osiągnąć.
 


Dziękujemy, że mogliśmy właśnie tutaj zorganizować nasz event, a przygotowanie spotkania na tak wysokim poziomie zawdzięczamy również zaangażowaniu ze strony przedstawicieli Hotelu Bania. Współpraca z Agnieszką Magierą i Tomaszem Rzadkoszem była dla nas ogromną przyjemnością, a okazane wsparcie pozwoliło wierzyć, że event wyjdzie profesjonalnie. Pragniemy podziękować Wam za wysiłek, trud i serce, które włożyliście w organizację spotkania. Dzięki okazanemu przez Was wsparciu udało się stworzyć niezapomnianą edycję Kongresu Rentowny Hotel, którą uczestnicy będą długo wspominać.
Tegoroczny kongres poprowadził Tomasz Purol, znakomity szef kuchni i zwycięzca piątej edycji programu „Top Chef Polska”. Dziękujemy za niezawodność i znakomite poprowadzenie wydarzenia. Gdy jesteś na naszej scenie, głowy mamy spokojne. Za wysoki poziom merytoryczny eventu dziękujemy prelegentom, którymi byli najlepsi eksperci z branży hotelarskiej. Pierwszego dnia zaprosiliśmy uczestników na cztery prelekcje i dwie moderowane debaty eksperckie. Kongres rozpoczęliśmy prelekcją Bartosza Sułeckiego, CCO Profitroom, dotyczącą efektywnego i kompleksowego zarządzania rezerwacjami w obiekcie. Następnie Robert Węglarz, współzałożyciel Alchemii Hotelarstwa, wyjaśniał, na co zwracać uwagę, by unikać niepotrzebnych kosztów w hotelu. Było ciekawie i inspirująco!
Podczas naszego eventu odbyła się również premiera specjalnego wydania raportu dotyczącego rynku obiektów konferencyjnych w Polsce. Prezentował go Dariusz Ogrodnik, członek z...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • Sześć numerów czasopisma w wersji papierowej,
  • prenumeratę w wersji elektronicznej,
  • pełne archiwum czasopisma online,
  • 4 dostępy do szkoleń / webinariów organizowanych przez redakcję...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy