Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

3 lutego 2021

Zmiany w Moxy Warsaw Praga

0 450

Grupa Liebrecht & wooD, współwłaściciel Centrum Praskiego Koneser odpowiedzialny za wynajem i zarządzanie projektem, podpisała umowę dzierżawy hotelu Moxy Warsaw Praga z Grupą Dobry Hotel, która będzie równocześnie zarządcą obiektu. W związku z podpisaną umową dzierżawy, właściciele inwestycji, nie będą mogli kontynuować współpracy z Hotel Professional Management Group, która do 1 lutego 2021 zarządzała bieżącą działalnością hotelu.

Hotel Professionals Management Group odpowiedzialna była za bieżące doradztwo operacyjne  przy realizacji inwestycji oraz za zarządzanie hotelem w fazie pre-opening, w tym w szczególności  za przygotowanie go do otwarcia, które nastąpiło w lutym 2019 r. Spółka HPMG wprowadziła hotel na rynek i następnie zarządzała bieżącą działalnością hotelu przez okres 23  miesięcy. W tym czasie hotel zdobył aż 5 nagród, w plebiscytach takich jak Profit Hotel Awards (najlepszy hotel 3-gwiazdkowy oraz najbardziej innowacyjny hotel roku), Eurobuild Awards (New Hotel of the Year in Poland), czy Hotel z Pomysłem organizowany przez magazyn Hotelarz.

POLECAMY

W 2019 r. hotel zajmował również czołowe miejsce w wewnętrznych rankingach sieci Marriott International. Moxy Warsaw Praga, zarządzany przez Hotel Professionals, w opinii klientów sieci Marriott International wyprzedził 30 innych obiektów działających pod tym szyldem w Europie. Goście przyznali mu najwięcej punktów m.in. w kategoriach godny polecenia i satysfakcja z pobytu.

Dotychczasowym kapitanem hotelu z ramienia HPMG była Katalin Vajda, która pod koniec ubiegłego roku została doceniona i wyróżniona w wewnętrznym plebiscycie sieci Marriott International, otrzymując tytuł Kapitana Roku 2019 spośród 71 zgłoszonych obiektów Moxy na całym świecie.

– Zespół Hotel Professionals wspierał inwestorów Centrum Praskiego Koneser jako doradca hotelowy już w  początkowych etapach projektu Moxy. Naturalną kontynuacją udanej współpracy z Hotel Professionals było zaangażowanie jej siostrzanej spółki Hotel Professionals Management Group  jako doradcę biznesowego na etapie realizacji inwestycji oraz jako zespół zarządzający hotelem Moxy Warsaw Praga. Pragniemy podziękować całemu zespołowi z  Alexem Kloszewskim i Guy’em Simmonsem na czele za całą dotychczasową współpracę. Rzetelność, profesjonalizm, znajomość rynku oraz pełne zaangażowanie zespołu HP i HPMG stanowiły wielką wartość dla naszego przedsięwzięcia – komentuje Marc Lebbe, Założyciel i Dyrektor Zarządzający  Liebrecht & wooD Group.

– Podpisana umowa dzierżawy hotelu Moxy Warsaw Praga to kolejny etap skutecznej strategii komercjalizacji Centrum Praskiego Koneser. Dzięki wsparciu Hotel Professionals na terenie naszej inwestycji stworzyliśmy wyjątkowy hotel, dlatego jesteśmy przekonani, że nasza współpraca znajdzie kontynuacje przy innych projektach hotelowych w przyszłości – dodaje Magdalena Bartkiewicz Podoba – CEO (dyrektor generalny) w Liebrecht & wooD Poland

– Współpraca z Grupą Liebrecht & wooD przy projekcie hotelowym w ramach Centrum Praskiego Koneser rozpoczęła się w 2014 r. i od tamtej pory nasz zespół pracował ramię w ramię z inwestorem, nad stworzeniem wyjątkowego produktu hotelowego, spełniającego najwyższe standardy i osiągającego wysokie wyniki w rankingach sieci Marriott. Jesteśmy niezwykle dumni z hotelu, który udało nam się wspólnymi siłami stworzyć. Ogromne podziękowania kieruję również do Katalin Vajda, która z pełnym zaangażowaniem i ogromnym profesjonalizmem kierowała i motywowała Moxy Crew. Życzymy Moxy Warsaw Praga i nowemu operatorowi dalszych sukcesów – dodaje Alex Kloszewski, Partner zarządzający Hotel Professionals Management Group. 

Przypisy