Autor: Agnieszka Indebska

Specjalistka ds. treści w Grupie TENSE. Copywriterka, redaktorka i korektorka. Od kilkunastu lat zajmuje się content marketingiem. Interesują ją zwłaszcza zagadnienia związane ze storytellingiem, językiem marki i SEO copywritingiem. www.grupa-tense.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Blog restauracji lub hotelu – dlaczego warto i jak to robić?

Czy witryna internetowa restauracji, hotelu, pensjonatu czy kawiarni powinna mieć podstronę z blogiem? Jakie korzyści może przynieść takie działanie? Jakie tematy poruszać we wpisach? Jak często publikować artykuły? Pisać samemu czy zlecić to agencji marketingu internetowego? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziesz poniżej.

Czytaj więcej

Słowa-drogowskazy – jak promować w internecie obiekty turystyczne

Gdzie ludzie najczęściej szukają miejsca, w którym będą mogli zatrzymać się w czasie urlopu lub wyjazdu służbowego? Oczywiście w internecie, a konkretnie – wpisują zapytanie do wyszukiwarki Google. Jak w przypadku każdej branży – także właściciele obiektów turystycznych muszą więc zabiegać o to, by wyróżnić się na tle konkurencji w sieci. Walka trwa przecież niezależnie od sezonu. Rywalizacja z serwisami zbierającymi oferty czy porównywarkami cenowymi nie jest łatwa, ale sukces jest możliwy. Jednym ze skuteczniejszych narzędzi do „złapania” klienta jest zoptymalizowanie strony internetowej. Na czym polega? Na wprowadzeniu na swojej stronie takich zmian, aby zajmowała wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania i ściągała jak najwięcej zainteresowanych. Jak zatem obłaskawić wyszukiwarkę? Kluczowym pomocnikiem mogą się okazać… frazy kluczowe.

Czytaj więcej