Autor: Alicja Harbicka

Brandstylistka, kreatorka kobiecych marek. Po 18 latach pracy w korporacjach i prowadzeniu wielu międzynarodowych projektów realizuje się, prowadząc agencję brandingową Polish Your Brand w duchu artbrandingu. „Branding to tiramisu. Ułożenie warstw to strategia Twojej firmy – porządnie przygotowana, przeanalizowana i misternie ułożona. Dekoracja do estetyka, która jest niezbędna, wyróżnia Cię. Podanie tego deseru w tej przepięknej miseczce to sztuka połączona z funkcjonalnością i użytecznością. A smak to autentyczność, to empatia, to kontakt z klientem, który jest niepowtarzalny, unikalny, to coś, co wyróżnia od innych marek. I takie właśnie tiramisu chcę tworzyć dla moich klientek”.
Www: polishyourbrand.eu
IG: @polishyourbrand
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/alicja-harbicka-1212622/

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Branding zacznij od strategii

W ostatnim artykule Logo to nie branding! starałam się wytłumaczyć, czym w rzeczywistości jest branding. Próbowałam walczyć z powszechnym przesądem, że są to tylko logo i kolory marki. Przedstawiłam również znacznie większą listę elementów brandingu, która jest wręcz obowiązkowa, jeżeli chce się świadomie budować markę. Od czego jednak zacząć?

Czytaj więcej

Co to jest branding? Praktyczne wskazówki dla Twojego hotelu

Z czym kojarzy się branding? Jestem przekonana, że zdecydowana większość osób odpowie, że z logo czy kolorami marki. W rzeczywistości branding obejmuje zdecydowanie więcej elementów. Pokusiłabym się wręcz o stwierdzenie, że bez brandingu nie ma mowy o marce. 

Czytaj więcej