Autor: Marcin Grochała

Dyrektor Sprzedaży MLE – UPC Biznes.
https://www.upc.pl/biznes/duza-firma/dvb-t2/

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Czy innowacje technologiczne wpływają na doświadczenia gości hotelowych?

Profil gości oraz ich oczekiwania dotyczące doświadczeń zmieniają się wraz z rozwojem technologii. Odwiedzającym nie wystarcza już sam dostęp do sieci bezprzewodowej. Oczekują, aby była ona szybka, bezpieczna i pozwalała na podłączenie wielu urządzeń naraz. Jakę sprostać wymaganiom klientów i nie ponieść przy tym dużych kosztów?

Czytaj więcej

Nowy standard DVB-T2, a Twój hotel – sprawdź, co się zmieni

Polska wchodzi w nowy etap procesu modernizacji sygnału naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2, który został zainicjowany przez Parlament Europejski. Już od marca rozpocznie się rewolucja w zakresie odbioru telewizji naziemnej, której skutki mogą być odczuwalne nawet dla 2 milionów Polaków. Zmiany będą dotyczyły nie tylko prywatnych obiorców – również branża hotelowa musi przygotować się na efekty wprowadzenia nowego standardu DVB-T2/HEVC.

Czytaj więcej

Nowy standard DVB-T2 a Twój hotel – sprawdź, co się zmieni

Polska wchodzi w nowy etap procesu modernizacji sygnału naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2, który został zainicjowany przez Parlament Europejski. Już od marca rozpocznie się rewolucja w zakresie odbioru telewizji naziemnej, której skutki mogą być odczuwalne nawet dla 2 milionów Polaków. Zmiany będą dotyczyły nie tylko prywatnych obiorców – również branża hotelowa musi przygotować się na efekty wprowadzenia nowego standardu nowy standard DVB-T2/HEVC.

Czytaj więcej