Autor: Michał Czwojdziński

Wiceprezes LSI Software S.A.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Zintegrowana analiza danych – system, który wspiera Twój biznes

Wszelkiego rodzaju integracje i analizy to bardzo popularny temat wielu opracowań. Jednak przed każdą inwestycją w biznesie należy postawić sobie podstawowe pytanie: jakie korzyści z niej wynikają dla danego przedsiębiorstwa? Jako firma obecna na rynku od ponad 25 lat doskonale to rozumiemy. Dlatego też proponujemy naszym klientom wyłącznie rozwiązania, które sprawią, że ich codzienna praca będzie łatwiejsza, a co za tym idzie – będą w stanie zmaksymalizować swoje zyski, również dzięki optymalizacji kosztów.

Czytaj więcej

Systemy rezerwacji pokojów – optymalne zarządzanie cenami

Jak wiadomo, systemy hotelowe są obecnie nieodzownym elementem wyposażenia każdego nowoczesnego hotelu. Niosą ze sobą wiele funkcji usprawniających codzienną pracę personelu i pozwalają na efektywne zarządzanie całym obiektem oraz tworzenie kompleksowych raportów i analiz, tak ważnych przy planowaniu i realizacji strategii biznesowych. System rezerwacyjny często stanowi pierwszy punkt kontaktu gość – hotel. Ważne, by to pierwsze spotkanie przebiegało sprawnie i satysfakcjonująco dla obydwu stron. 

Czytaj więcej

Automatyka w pokoju hotelowym jako element nowoczesnego systemu zarządzania obiektem hotelowym

Czasy, gdy do prowadzenia hotelu wystarczyło kilka standardowych druków i kasa, bezpowrotnie mijają. Obecnie prawie każdy obiekt hotelowy wyposażony jest w system informatyczny, który wspiera pracę personelu i kadry zarządzającej. Kompleksowy system do zarządzania obiektem hotelowym powinien charakteryzować się modularną budową, która umożliwi jego elastyczną konfigurację oraz swobodną rozbudowę.
Czytaj więcej