Autor: Monika Nagler

„Zapraszam do kontaktu poszukujących nowych przestrzeni w biznesie do realizacji marzeń”. linkedin.com/in/monika-nagler-564958a6
Doświadczona manager w obiektach indywidualnych i międzynarodowych sieciach (ACCOR, Best Western). Kompetencje zdobyła w pracy operacyjnej, inwestycjach i konsultingu. Z sukcesem otworzyła aparthotel, zrestrukturyzowała działalność 2 innych obiektów. Opracowała ponad 50 biznes planów, strategii rozwoju i marketingowych, Hotelowych Ksiąg Standardów. Spełnia się w sprzedaży B2B i marketingu. Wprowadziła 3* hotel do międzynarodowej sieci. Pracuje w oparciu o USALI. Magister ekonomii (Zarządzanie i Marketing UE w Poznaniu), ukończyła podyplomowe Strategie Sprzedaży WSB z wyróżnieniem za analizę rynku w kontekście zmiany marki hotelu.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Marketingowy plan wykonawczy

Działać sprawnie to znaczy być przygotowanym i skutecznie realizować plan. Sukces jest wypadkową konsekwencji i elastyczności w osiąganiu celów oraz zwinności pracy w dynamicznych warunkach.

Czytaj więcej

Czy jest inny sposób na wykorzystanie potencjału hotelu?

Hotel ma na siebie zarabiać. W czasie hossy i w mniej sprzyjających okresach. A gdy pandemia tasuje branżę hospitality, trzeba szukać alternatyw na utrzymanie w ręku kart do rynkowej gry.

Czytaj więcej