Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

14 maja 2020

Louvre Hotels Group ponownie z tytułem Great Place to Work!

66
Grupa Louvre Hotels już kolejny raz otrzymała tytuł Great Place to Work! Wyróżnienie przyznawane jest firmom, które na pierwszym miejscu stawiają zaufanie oraz budowanie pozytywnych relacji ze swoimi współpracownikami. To właśnie ich relacje i odpowiedzi w ankietach doprowadziły do utrzymania zeszłorocznej pozycji na Liście Najlepszych Miejsc do Pracy w Polsce 2020. Co niezmiennie pozwala twierdzić, że Louvre Hotels Group to naprawdę świetne miejsce do pracy.

Inicjatywa „Great Place to Work” wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i sięga 1981 roku. Wówczas jeden z dziennikarzy z Nowego Jorku poprosił Roberta Leveringa i Miltona Moskowitza o stworzenie listy 100 najlepszych, z perspektywy pracowników, przedsiębiorstw w USA. Po blisko 40 latach przedsięwzięcie analizuje rynki w przeszło 50 krajach, regularnie kontrolując blisko 10 000 miejsc pracy. Dane, które wpływają na decyzję o przyznaniu certyfikatu to m.in. zaangażowanie i satysfakcja pracowników oraz benefity, które otrzymują.

Początek roku 2020, był dla komisji Great Place to Work czasem na przeprowadzanie badań i zbieranie wyników ankiet wśród zgłoszonych do certyfikacji zespołów. W dwunastej edycji badań Great Place to Work w Polsce wzięło udział 111 firm, a tylko 28 zakwalifikowało się na Listę Najlepszych Miejsc do Pracy. 16 kwietnia nastąpiło ogłoszenie wyników, które z powodu sytuacji epid...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • Sześć numerów czasopisma w wersji papierowej,
  • prenumeratę w wersji elektronicznej,
  • pełne archiwum czasopisma online,
  • 4 dostępy do szkoleń / webinariów organizowanych przez redakcję...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy