Park Inn by Radisson Katowice to teraz Hola Hotel Katowice

Wiadomości z branży Aktualności

Znany Państwu hotel zlokalizowany przy ulicy Bytkowskiej w Katowicach w piątek 23 lutego zmienia swoją nazwę handlową.

Po odłączeniu od sieci Radisson Hotel Group hotel zaczyna nowy rozdział w swojej działalności jako Hola Hotel Katowice.

POLECAMY

Zmiana nazwy to początek zmian, które chcemy wdrożyć w najbliższym czasie dla zwiększenia komfortu Państwa pobytu i poprawy doświadczeń związanych z naszym hotelem.

Zmiana ta jest wypadkową naszego rozwoju i ogromu zaangażowania w dostarczanie wysokiej jakości usług, które oferujemy Państwu od lat przy ulicy Bytkowskiej.

Jako Hola Hotel Katowice, będziemy z jeszcze większą efektywnością dążyć do doskonałości w obsłudze klienta i zapewniania Państwu komfortowego pobytu.

Zapraszamy wszystkich naszych dotychczasowych i przyszłych gości do odwiedzenia Hola Hotel Katowice i doświadczenia wyjątkowej atmosfery oraz zaangażowania naszej obsługi, które czynią Hola miejscem wyjątkowym.

Hola Hotel Katowice zlokalizowany jest na skraju największego parku w Europie - Parku Śląskiego. Położenie hotelu pozwala bez trudu dotrzeć do atrakcji aglomeracji śląska, a spokojna okolica, dostęp do sauny oraz całodobowe centrum fitness zapewnią chwile odpoczynku od codziennych wyzwań. Ponadto hotel dysponuje licznymi miejscami parkingowymi dla Gości hotelowych.

Przypisy