Dołącz do czytelników
Brak wyników

Technologie w hotelarstwie , Aktualności

20 października 2021

NR 1 (Wrzesień 2021)

Recepcja w chmurze

0 48

HOTRES TO NOWOCZESNY SYSTEM REZERWACJI ONLINE NA STRONIE WWW. SKŁADA SIĘ Z RECEPCJI W CHMURZE, OPCJONALNEGO CHANNEL MANAGERA POŁĄCZONEGO Z PORTALAMI REZERWACYJNYMI ORAZ INSTALOWANEGO NA STRONIE INTERNETOWEJ OBIEKTU HOTELOWEGO SILNIKA DO REZERWACJI. HOTRES TO KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA – OD RECEPCJI PO STRONY HOTELOWE Z SILNIKIEM REZERWACJI ONLINE. JEST NASZYM AUTORSKIM ROZWIĄZANIEM ROZWIJANYM OD PONAD 10 LAT – MÓWI ROMAN KORCZYŃSKI, WŁAŚCICIEL FIRMY.

Antonina Zajda: Czy system rezerwacyjny na stronie hotelu to już standard?

Roman Korczyński: Zdecydowanie tak. Liczące się na rynku obiekty hotelowe posiadają strony z system rezerwacji, gdzie goście nie tylko mogą dokonać rezerwacji, ale również płatności online. Rezerwacja bezpośrednia obniża przy tym zdecydowanie koszty, jakie generują kanały sprzedażowe. Specjalizujemy się w stronach hotelowych, które zawsze zaopatrujemy w system rezerwacji online Hotres, dopasowany stylistycznie do strony.

AZ: Czy poza sprzedażą pokoi można również sprzedawać inne usługi?

RK: Tak – gość na etapie tworzenia rezerwacji może dokupić zabieg SPA, butelkę wina czy miejsce parkingowe, co zdecydowanie zwiększa przychód hotelu. Hotres...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • Sześć numerów czasopisma w wersji papierowej,
  • prenumeratę w wersji elektronicznej,
  • pełne archiwum czasopisma online,
  • 4 dostępy do szkoleń / webinariów organizowanych przez redakcję...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy