Recepcja w chmurze

Technologie w hotelarstwie Aktualności

HOTRES TO NOWOCZESNY SYSTEM REZERWACJI ONLINE NA STRONIE WWW. SKŁADA SIĘ Z RECEPCJI W CHMURZE, OPCJONALNEGO CHANNEL MANAGERA POŁĄCZONEGO Z PORTALAMI REZERWACYJNYMI ORAZ INSTALOWANEGO NA STRONIE INTERNETOWEJ OBIEKTU HOTELOWEGO SILNIKA DO REZERWACJI. HOTRES TO KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA – OD RECEPCJI PO STRONY HOTELOWE Z SILNIKIEM REZERWACJI ONLINE. JEST NASZYM AUTORSKIM ROZWIĄZANIEM ROZWIJANYM OD PONAD 10 LAT – MÓWI ROMAN KORCZYŃSKI, WŁAŚCICIEL FIRMY.

POLECAMY

Antonina Zajda: Czy system rezerwacyjny na stronie hotelu to już standard?

Roman Korczyński: Zdecydowanie tak. Liczące się na rynku obiekty hotelowe posiadają strony z system rezerwacji, gdzie goście nie tylko mogą dokonać rezerwacji, ale również płatności online. Rezerwacja bezpośrednia obniża przy tym zdecydowanie koszty, jakie generują kanały sprzedażowe. Specjalizujemy się w stronach hotelowych, które zawsze zaopatrujemy w system rezerwacji online Hotres, dopasowany stylistycznie do strony.

AZ: Czy poza sprzedażą pokoi można również sprzedawać inne usługi?

RK: Tak – gość na etapie tworzenia rezerwacji może dokupić zabieg SPA, butelkę wina czy miejsce parkingowe, co zdecydowanie zwiększa przychód hotelu. Hotres umożliwia również sprzedaż biletów na imprezy oraz voucherów pobytowych. Nasi klienci często wykorzystują tę opcję do różnych działalności.

AZ: Z jakimi portal...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 elektronicznych wydań,
  • nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma,
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy