Wyróżnij się poprzez design i zbuduj silną markę hotelu

Hotelowy know-how

Kreowanie odważnych i ponadprzeciętnych wnętrz pokoi, spa, lobby, restauracji, a w sezonie letnim tarasów i ogródków poprzez design buduje silną markę hotelu premium i otwiera nowe możliwości rozwoju.

Wyposażając wnętrza w wyjątkowe i ponadczasowe projekty lamp, mebli i dekoracji inwestujemy w jakość, funkcjonalność, trwałość na lata oraz ekologię. Design stał się jednym z filarów, na którym opiera się unikalny charakter i nowoczesne oblicze hotelu (również jego zewnętrznych stref – jak tarasy, ogrody i ogródki gastronomiczne). Łamiąca schematy aranżacja wnętrz hotelowych zwiększa organiczne (najtańsze, bo samoistne) zainteresowanie marką hotelu czy restauracji i przyciąga gości. Dlatego warto uwzględnić dobre wzornictwo przy liftingu obiektu, jego modernizacji oraz budowie nowej inwestycji. 
Wnętrza wyposażone w dobre projekty mebli czy oświetlenia są odpowiedzią na rosnące potrzeby (estetyczne i doznaniowe) gości, którzy mają coraz większą świadomość wzorniczą, oczekują więc od hoteli dodatkowych wartości, które przekładają się na ich pozytywne doświadczenia p...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 elektronicznych wydań,
  • nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma,
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy