Autor: Adam Wysocki

Właściciel sklepu www.pufadesign.pl
Specyfika branży HoReCa jest mu bardzo bliska. Przez ponad 10 lat był z nią związany zawodowo, począwszy od stanowisk szeregowych, na zarządzaniu kończąc. Jego pasja do wzornictwa skłoniła go do założenia marki Pufa Design. Nadal pozostaje w bliskich relacjach z rynkiem HoReCa, tym razem jako dostawca wysokiej jakości skandynawskiego wzornictwa (do wnętrz i ogródków) – mebli, oświetlenia i akcesoriów dekoracyjnych.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Romans starej architektury z nowoczesnym designem. Jak sprawdzi się styl duński we wnętrzach hotelowych?

Klasyczna architektura ma w sobie dużo uroku i jest szlachetna w wyrazie. Dobrze zrewitalizowane stare kamienice, dworki, zabudowania postindustrialne, a nawet przedwojenne banki mogą być idealnym miejscem do aranżacji przestrzeni hotelowych.

Czytaj więcej

TOP 10 LAMP DO HOTELU

Czym charakteryzuje się marka hotelu premium? Z pewnością jednym z ważniejszych czynników decydujących o ekskluzywności obiektu jest standard wyposażenia i aranżacji wnętrz oraz przestrzeni wokół.

Czytaj więcej

Wyróżnij się poprzez design i zbuduj silną markę hotelu

Kreowanie odważnych i ponadprzeciętnych wnętrz pokoi, SPA, lobby, restauracji oraz w sezonie letnim tarasów i ogródków poprzez design buduje silną markę hotelu premium i otwiera nowe możliwości rozwoju.

Czytaj więcej

Wyróżnij się poprzez design i zbuduj silną markę hotelu

Kreowanie odważnych i ponadprzeciętnych wnętrz pokoi, spa, lobby, restauracji, a w sezonie letnim tarasów i ogródków poprzez design buduje silną markę hotelu premium i otwiera nowe możliwości rozwoju.

Czytaj więcej