Wyróżnij się poprzez design i zbuduj silną markę hotelu

Aktualności

Kreowanie odważnych i ponadprzeciętnych wnętrz pokoi, SPA, lobby, restauracji oraz w sezonie letnim tarasów i ogródków poprzez design buduje silną markę hotelu premium i otwiera nowe możliwości rozwoju.

Wyposażając wnętrza w wyjątkowe i ponadczasowe projekty lamp, mebli i dekoracji inwestujemy w jakość, funkcjonalność, trwałość na lata oraz ekologię. Design stał się jednym z filarów, na którym opiera się unikalny charakter i nowoczesne oblicze hotelu (również jego zewnętrznych stref – jak tarasy, ogrody i ogródki gastronomiczne). Łamiąca schematy aranżacja wnętrz hotelowych zwiększa organiczne (najtańsze, bo samoistne) zainteresowanie marką hotelu czy restauracji i przyciąga gości.
 


Wyróżnienie się na rynku HORECA i pozyskanie gościa zarówno indywidualnego, jak i biznesowego jest dziś priorytetem.

Dlatego warto uwzględnić dobre wzornictwo przy liftingu obiektu, jego modernizacji oraz budowie nowej inwestycji. Wnętrza wyposażone w dobre projekty mebli czy oświetlenia są odpowiedzią na rosnące potrzeby (estetyczne i doznaniowe) gości, którzy mają coraz większą świadomość wzorniczą, oczekują więc od hoteli dodatkowych wartości, które przekładają się na ich pozytywne doświadczenia pobytowe.
 


Zwłaszcza od obiektów premium oczekują niemal domowej atmosfery i wysokiego standardu, co trudno osiągnąć powszechnymi elementami wyposażenia. Jednym z wielu ciekawych i innowacyjnych trendów dedykowanych branży HoReCa jest mobilne oświetlenie na stoliki restauracyjne (również na zewnątrz). Lampy bezprzewodowe Asteria Move duńskiej marki Umage, naładować można jednocześnie dzięki stacji zasilającej na aż 7 lamp. Z kolei reprezentacyjne, duże i wygodne fotele Umage np. do lobby dostępne są w tkani- nach obiciowych z recyklingu czy skóry.