Autor: Justyna Rachuba

Zarządzająca siecią aparthoteli wchodzących w skład portfolio INA Management – operatora najmu w obiektach apartamentowych zlokalizowanych w największych polskich miastach (m.in. Warszawie, Wrocławiu czy Trójmieście). Zajmuje się opracowywaniem strategii sprzedaży i marketingu oraz zarządzaniem i nadzorem nad sprzedażą usług noclegowych w aparthotelach zarządzanych przez spółkę. Założycielka firmy szkoleniowej oferującej warsztaty dla branży hotelarskiej.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Koszty w hotelu a satysfakcja i zadowolenie gości (cz. 2)

Nieodłącznym elementem rzetelnej i trafnej analizy kosztów jest spójność oraz stworzenie ujednoliconego systemu. Wprowadzone systemy oraz metody analizy kosztów zapewniają nie tylko poprawny i obiektywny zestaw danych, ale również stają się skarbnicą wiedzy dla managerów.

Czytaj więcej

Koszty w hotelu a satysfakcja i zadowolenie gości (CZ. 1)

Obecnie większość obiektów hotelarskich do rejestrowania, raportowania i analizowania efektywności operacji wewnętrznych i analizy kosztów wykorzystuje systemy księgowe.

Czytaj więcej

Tematyka związana z optymalizacją kosztów

Optymalizacja – niegdyś modne słowo związane z analizą wydatków oraz poszukiwaniem rozwiązań mających na celu poprawę struktury kosztów w obiekcie hotelarskim, a obecnie silny trend na rynku. W ostatnich miesiącach optymalizacja i analiza kosztów są słowami odmienianymi we wszystkich możliwych wariantach i kojarzących się z drastycznymi cięciami, szukaniem pilnych, często niekomfortowych rozwiązań.

Czytaj więcej