Autor: Piotr Zach

Social Media Manager w agencji Social Lama (Grupa Good One). Ukończył studia na kierunkach marketing i filologia polska. Zajmuje się kompleksowo tworzeniem i realizacją strategii komunikacji w social mediach oraz zarządzaniem zespołem. W portfolio ma projekty m.in. z branży akwarystycznej, zoologicznej, technologicznej i medialnej. W pracy najbardziej ceni sobie kreatywność i tworzenie contentu pisanego. Prywatnie człowiek wielu pasji, z których najsilniejsze to koszykówka, futbol amerykański i rap.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Komunikacja na TikToku – co warto wiedzieć?

TikTok to dla wielu terra incognita internetu. Odkrywcy co prawda nie wiedzą, co ich czeka na nowych ziemiach, ale zyskują jednocześnie szansę na wieczną chwałę. Z lokalnym przewodnikiem eksploracja jest zdecydowanie łatwiejsza – dlatego dzisiaj garść informacji na temat dobrych praktyk komunikacji tiktokowej.

Czytaj więcej

Nakręć się na social media TikTok w branży hotelarskiej

W świecie marketingu i promocji można spotkać się z zasadą „content is the king”, co oznacza, że jakość prezentowanych odbiorcy treści znacząco wpływa na jego zainteresowanie reklamowanym produktem lub usługą. Zawężając ten obszar do mediów społecznościowych, dziś bardziej zasadne byłoby powiedzenie „Video content is the king”, gdyż to audiowizualne materiały szturmem zdobywają uwagę zarówno użytkowników, jak i samych portali.

Czytaj więcej

Podróż po social mediach – jak wykorzystać je w komunikacji branży hotelarskiej?

Branża hotelarska to branża sprzedająca produkty „w ciemno”. Dlaczego? Nikt nie jeździ po potencjalnych obiektach, by przed wybraniem tego idealnego ocenić jego wygodę, otoczenie i usytuowanie względem turystycznych atrakcji. Zwłaszcza jeśli chodzi o wyjazd zagraniczny. Podstawą wyboru jest więc to, jakie informacje znajdziemy o danym hotelu. Dziś miejscem ich pozyskiwania jest przede wszystkim internet, a w szcze- gólności social media. Jak więc nie stracić okazji do stworzenia swojej cyfrowej wizytówki?

Czytaj więcej